سونی زمان دقیق کنفرانس E3 خود را مشخص کرد؛ زمان تمام کنفرانس ها را ببینید - آکا

آکاایران: سونی زمان دقیق کنفرانس E3 خود را مشخص کرد؛ زمان تمام کنفرانس ها را ببینید

آکاایران: انتشار خبرها و شایعات نمایشگاه E3 امسال احتمالا همین امروز و فردا است که شروع شوند. سونی تاریخ و ساعت برگزاری کنفرانس E3 خود را مشخص کرده است.

به گزارش آکاایران: طبق خبری که سونی منتشر کرده، کنفرانس پلی استیشن در E3 امسال قرار است در روز 13 ماه ژوئن و در ساعت 6 بعد از ظهر به وقت لس آنجلس برگزار شود.

انتظار نداریم خبری از نینتندو در نمایشگاه E3 بشنویم.

انتظار داریم در کنفرانس سونی، خبرهایی از مدل ارتقا یافته ی پلی استیشن4 بشنویم. شایعات گفته اند که سونی مدل جدید پلی استیشن4 را تا قبل از پاییز عرضه می کند. پاییز امسال، قرار است شاهد عرضه ی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR باشیم؛ مدل جدید پلی استیشن4 هم که فعلا آن را به اسم NEO می شناسیم، ظاهرا سخت افزار بهتری برای پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن دارد.

مایکروسافت هم مثل همیشه امسال کنفرانسی برای خود برگزار می کند. با این حال، انتظار نداریم خبری از نینتندو در نمایشگاه E3 بشنویم. شرکت های بازی سازی یوبی سافت و بتسدا هم کنفرانس هایی را برای نمایشگاه E3 امسال در نظر گرفته اند. الکترونیک آرتز هم که تا به حال کنفرانس های اش را در این نمایشگاه برگزار می کرد، تصمیم گرفته تا برنامه ای چند روزه مثل PlayStation Experience راه بیاندازد و بازی های اش را در توسط آن معرفی کند.

می توانید در ادامه، تاریخ و ساعت برگزاری کنفرانس ها را ببینید. ساعت ها به وقت تهران هستند.

کنفرانس الکترونیک آرتز: 24 خرداد ساعت 12:30 نیمه شب

کنفرانس بتسدا: 24 خرداد ساعت 6:30 صبح

کنفرانس مایکروسافت: 24 خرداد ساعت 9 شب

کنفرانس یوبی سافت: 25 خرداد ساعت 12:30 نیمه شب

کنفرانس سونی: 25 خرداد ساعت 5:30 صبح

منبع :

تبلیغات