‫معرفی بازی Bushido Bear؛ تنها در جنگل‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Bushido Bear؛ تنها در جنگل‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Bushido Bear؛ تنها در جنگل‬
,Bushido Bear,Spry Fox,دانلود Bushido Bear,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Bushido Bear؛ تنها در جنگل‬

آکاایران: جدیدترین ساخته استودیو Spry Fox را می توان به دو روح در یک بدن تشبیه کرد. شاید با شروع بازی به المان های مشابه Bushido Bear با عناوینی مانند Fruit Ninja پی ببرید، اما پس از مدتی متوجه می شوید که بازی حرف های زیادی برای گفتن داشته و می تواند به صورت کامل خود را از کلیشه ها دور نماید.

به گزارش آکاایران: قبل از پرداختن به توضیحات این اثر می خواهیم نکته ای را بگوییم. معمولا بعضی از ا استودیوهای بازیسازی پس از موفقیت یک اثر سعی می کنند عناوین بعدی خود را پیرامون همان دنیا یا شخصیت ها بسازند. شاید بتوان روویو، خالق انگری بردز، را معروف ترین مثال برای اثبات حرف هایمان قلمداد کرد.

خوشبختانه Spry Fox در جدیدترین اثر خود نشان داده برخلاف روویو [Angry Birds Action] می داند چگونه باید محبوبیت کاراکترهایش را افزایش دهد. چون این استودیو قبل از Bushido Bear، عناوین دیگر را هم با نام های Triple Town و Alphabear به انتشار رسانده بود که با وجود تفاوت های ساختاری زیاد با یکدیگر، شخصیت های اصلی هر سه بازی را خرس ها تشکیل می دهند.

بیایید از اطلاعات اضافه فاصله بگیریم و یک راست بریم سر اصل مطلب. بازی بیانگر داستان خرسی است که در جنگلی راهش را گم می کند. از طرفی در این جنگل نگهبانی وجود دارد که به دلیل پیری دیگر نمی تواند به وظیفه خود را به درستی انجام دهد. فکر کنیم ادامه داستان را حدس زده باشید.

,Bushido Bear,Spry Fox,دانلود Bushido Bear,[categoriy]
,Bushido Bear,Spry Fox,دانلود Bushido Bear,[categoriy]اپ استور
گوگل پلی

منبع :

‫معرفی بازی Bushido Bear؛ تنها در جنگل‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات