‫معرفی بازی Roller Coaster Simulator؛ هیجان را شبیه سازی کنید‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Roller Coaster Simulator؛ هیجان را شبیه سازی کنید‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Roller Coaster Simulator؛ هیجان را شبیه سازی کنید‬
,Roller Coaster Simulator,دانلود Roller Coaster Simulator,دانلود بازی اندرویدشبیه ساز ترن هوایی,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Roller Coaster Simulator؛ هیجان را شبیه سازی کنید‬

آکاایران: ترس، فریاد، اضطراب و هیجان؛ کلماتی که وقتی نام Roller Coaster به گوش می رسد، ذهن را درگیر خود می کنند. Roller Coaster همان ترن هوایی است که معمولا در شهربازی و پارک های مدرن صف های بسیار طولانی برایش تشکیل می شود. طبیعتا لذت تجربه واقعی چنین چیزی اصلا قابل مقایسه با حضور در یک فضای مجازی نیست.

به گزارش آکاایران: اما تاکنون از خود پرسیده اید عنوانی شبیه سازی شده از ترن هوایی چگونه خواهد بود؟ اصلا استودیو سازنده چه مکانیزم هایی را در بازی قرار داده است؟ Roller Coaster Simulator به تمامی سوالاتی که در ذهن دارید با لذت بخش ترین حالت ممکن پاسخ می دهد. می گوییم لذت بخش، چون المان های آن واقعا جذاب به نظر می رسند.

شبیه ساز ترن هوایی بدین صورت است که در هر مرحله باید مسافرانی را سوار کرده و آن ها را در زمانی معین، سالم به مقصد برسانید. برای این کار تنها دو انگشت کافی خواهد بود: یکی برای سرعت دادن به ترن و دیگری هم تغییر جهت آن. شاید در ابتدا بازی، شبیه ساز ترن هوایی را فاقد هیچ گونه چالش بدانید.

,Roller Coaster Simulator,دانلود Roller Coaster Simulator,دانلود بازی اندرویدشبیه ساز ترن هوایی,[categoriy]گوگل پلی

منبع :

‫معرفی بازی Roller Coaster Simulator؛ هیجان را شبیه سازی کنید‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات