مایکل بی.جردن؛ از کرید تا پلنگ سیاه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکل بی.جردن؛ از کرید تا پلنگ سیاه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مایکل بی.جردن؛ از کرید تا پلنگ سیاه
,[categoriy]

آکاایران: مایکل بی.جردن؛ از کرید تا پلنگ سیاه

آکاایران: براساس جدیدترین اخبار منتشر شده، مایکل بی.جردن به تیم بازیگران فیلم در دست ساخت پلنگ سیاه (Black Panther) پیوسته است.

به گزارش آکاایران: پلنگ سیاه یک ابرقهرمان خیالی در کتاب های مصور مارول کامیکس است و اولین ابرقهرمان سیاه پوست آمریکایی کتب مصور آمریکایی محسوب می شود.

به گزارش Hollywood Reporter این سومین همکاری جردن با رایان کوگلر، کارگردان این فیلم است. این زوج پیش از این در فیلم های Fruitvale Station که در سال 2013 و فیلم Creed که سال 2015 ساخته شده بود همکاری داشتند.

هنوز مشخص نیست جردن در این فیلم چه نقشی را برعهده خواهد داشت اما گفته شده احتمال دارد او یکی از نقش های منفی فیلم را به عهده داشته باشد.

ظاهرا نقش پلنگ سیاه در این فیلم را هم چادویک بوزمن بازی خواهد کرد.

ظاهرا یکی دیگر از بازیگرانی که ممکن است به مجموعه این فیلم بپیوندد، لوپیتا نیونگو است. این بازیگر کنیایی – مکزیکی با بازی در فیلم 12 سال بردگی اثر استیو مک کوئین به شهرت رسید و برنده جایزه اسکار بهترین نقش مکمل زدن شد. اما در فیلم های دیگری چون «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» و «کتاب جنگل» هم به ایفای نقش پرداخته است.

پلنگ سیاه این ابرقهرمان آفریقایی مارول کامیکس، حضور خود در جهان سینمایی را با فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» آغاز کرد. اما این فیلم اولین فیلمی است که با محوریت شخصیت پلنگ سیاه ساخته می شود.

منبع :

مایکل بی.جردن؛ از کرید تا پلنگ سیاه گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات