اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

دو بازی جدید نینتندو مجانی اند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دو بازی جدید نینتندو مجانی اند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دو بازی جدید نینتندو مجانی اند
,[categoriy]

آکاایران: دو بازی جدید نینتندو مجانی اند

آکاایران: مدتی است که شرکت نینتندو برای بهبود شرایط مالی خود تصمیم گرفته در عرصه ساخت بازی های موبایل وارد شود. این شرکت اولین بازی خود «میتومو» (Mitomo) را 27 اسفند سال گذشته در ژاپن و 12 فروردین امسال در آمریکا و سایر نقاط جهان عرضه کرد. بازی ای که تا به حال نزدیک به 10 میلیون کاربر آن را دانلود کرده اند.

به گزارش آکاایران: حال شرکت DeNA شریک این شرکت، اعلام کرده دو بازی دیگری که برای پلتفرم موبایل در راه دارد به شکل مجانی برای اندروید و iOS عرضه خواهند شد.

ماه پیش نینتندو اعلام کرد این دوعنوان بازی بر اساس مجموعه بازی های Animal Crossing و Fire Emblem که خود نینتندو پیشتر آنها را ساخته، تولید خواهند شد. البته آن زمان موضوع قیمت گذاری این بازی ها مطرح نشد.

اما براساس آخرین اخباری که وال استریت ژورنال منتشر کرده است قیمت این دو بازی توسط شریک نینتندو یعنی شرکت DeNA به بیرون درز کرده و مشخص شده هر دوی این بازی ها مجانی خواهند بود اما احتمالا کاربران برای این بازی ها به شکل درون برنامه ای مبالغ ناچیزی پرداخت خواهند کرد.

مدیر عامل شرکت DeNA گفته این بازی های جدید نسبت به میتومو که بیشتر بر تعاملات اجتماعی متمرکز بود بر خود روند بازی کردن متمرکز هستند.

براساس انتظارات، این دو بازی پاییز امسال عرضه خواهند شد. شرکت نینتندو اعلام کرده تا پایان سال 2017 چهار بازی دیگر هم برای پلتفرم موبایل می سازد.

منبع :

دو بازی جدید نینتندو مجانی اند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات