اخبار اکاایران

بسته ی سه گانه ی Modern Warfare فقط برای پلی استیشن3 و ایکس باکس360 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بسته ی سه گانه ی Modern Warfare فقط برای پلی استیشن3 و ایکس باکس360 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بسته ی سه گانه ی Modern Warfare فقط برای پلی استیشن3 و ایکس باکس360
,[categoriy]

آکاایران: بسته ی سه گانه ی Modern Warfare فقط برای پلی استیشن3 و ایکس باکس360

آکاایران: این طور که به نظر می رسد، اکتیویژن می خواهد سه گانه ی «جنگاوری نوین» (Modern Warfare) را در قالب بسته ای تا هفته ی آینده عرضه کند. البته زیاد هم خوشحال نشوید، سه گانه ی «ندای وظیفه: جنگاوری نوین» قرار است فقط برای کنسول های نسل قبلی، یعنی ایکس باکس360 و پلی استیشن3 عرضه شود.

به گزارش آکاایران:

بسته ی سه گانه ی جنگاوری نوین، در روز 28 اردیبهشت عرضه می شود و 30 دلار است.

خبر عرضه ی سه گانه ی جنگاوری نوین را در فروشگاه BestBuy دیده ایم. در صفحه ی این محصول در فروشگاه BestBuy آمده است که بسته ی سه گانه ی جنگاوری نوین، در روز 17ام ماه می (سه روز دیگر) عرضه می شود و یک بسته ی الحاقی را هم در خود جای داده است. این بسته هم چنین قیمت ارزانی دارد و 30 دلار است.

این بسته در سه دیسک عرضه می شود که هر کدام، جنگاوری نوین 1، 2 و 3 را در خود دارند. با این حال، بسته ی الحاقی Stimulus Package که پنج نقشه ی جدید را به «جنگاوری نوین 2» اضافه می کند هم در این بسته قرار داده شده است.

,[categoriy]

اگر می خواهید جنگاوری نوین را روی کنسول های نسل فعلی بازی کنید، در حال حاضر تنها راه مقابل تان، خرید شماره ی بعدی ندای وظیفه است. بازی Call of Duty: Infinite Warfare بازسازی قسمت اول جنگاوری نوین (ندای وظیفه 4) را در خودش جای داده است. می توانید تریلر رونمایی از Infinite Warfare را که بخش هایی از بازسازی جنگاوری نوین را در خود جای داده، در مطلب اش ببینید.

منبع :

بسته ی سه گانه ی Modern Warfare فقط برای پلی استیشن3 و ایکس باکس360 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات