‫معرفی بازی Hungry Shark World؛ آرواره ها‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Hungry Shark World؛ آرواره ها‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Hungry Shark World؛ آرواره ها‬
,Hungry Shark World,بازی Hungry Shark World,دانلود Hungry Shark World,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Hungry Shark World؛ آرواره ها‬

آکاایران: تاکنون در عناوین زیادی لذت ماهی گیری را تجربه کرده ایم. بالاخره وقتی نمی توانیم کاری را انجام دهیم، بهتر است با سرگرمی های مجازی جای خالی شان را پر نماییم. اما تا حالا شده فکر کنید اگر جای صیاد و صید با هم عوض شود، چه اتفاقی می افتد؟ «بله، انسان ها و موجودات دیگر شکار خواهند شد.»

به گزارش آکاایران: نه، منظورمان این نبود. واقعا چه فکری راجع به ما کردید؟ طبیعتا این یکی کار را که نمی توانید تجربه کنید، پس باید به سراغ بازی های ویدیویی بروید. مقصود ما هم همین بود. در عنوانی که نقش اصلی را کوسه یا ماهی های گوشت خوار ایفا می کنند، چه نوع آش شعله قلمکاری قرار است پخته شود؟ Hungry Shark World آمده تا بهترین پاسخ به این سوال باشد.

Hungry Shark World را می توان به Jaws یا آرواره های اسپیلبرگ تشبیه کرد. در این بازی هم کوسه های داستان ما به همان اندازه خشن و خونین هستند. هسته اصلی گیم پلی بازی بدین صورت است که ماهی گوشت خوار باید با خوردن موجودات درون دریا، انسان های لب ساحل یا مرغ های دریایی ماموریت هایی که به او محول شده را انجام دهد.

به عنوان نمونه در یک ماموریت باید سه لاک پشت بچه نوش جان کنید. انجام ماموریت دو مزیت دارد. یکی از آن ها لول آپ شدن کوسه و افزایش تجربه شما است. با این کار می توانید کوسه های بیشتری را آزاد کنید. به صورت کلی بیش از پانزده کوسه در بازی وجود دارد که هر کدام دارای قدرت و قابلیت های متفاوتی هستند.

,Hungry Shark World,بازی Hungry Shark World,دانلود Hungry Shark World,[categoriy]
,Hungry Shark World,بازی Hungry Shark World,دانلود Hungry Shark World,[categoriy]اپ استور
 • گوگل پلی
 • منبع :

  ‫معرفی بازی Hungry Shark World؛ آرواره ها‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات