loading...
‫Need for Speed بعدی در سال 2017 می آید‬

آکاایران: ‫Need for Speed بعدی در سال 2017 می آید‬

آکاایران: شرکت «الکترونیک آرتز» (EA) اعلام کرد که قسمت جدید مجموعه بازی های Need for Speed در دست ساخت قرار دارد و در سال 2017 راهی بازار خواهد شد.

به گزارش آکاایران: شرکت EA درباره ی این بازی گفت:” در حال حاضر مشغول تولید زیر ساخت های مورد نیاز برای NFS جدید هستیم. سعی داریم این عنوان را در سال 2017 راهی بازار کنیم و به همین دلیل تا مدتی دیگر نمی توانیم درباره ی بازی جدید صحبت کنیم. در حال حاضر با بسیاری از طرفداران این مجموعه بازی ها صحبت کرده ایم و حتی در ماه های آینده آن ها را به استودیوی خودمان می آوریم تا بتوانیم از نظرات این افراد استفاده کنیم و بازی خوبی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.”

خبر ساخت این بازی در حالی اعلام می شود که هنوز نمی دانیم جدیدترین قسمت از مجموعه ی NFS در چه تاریخی و برای چه پلتفرم هایی منتشر می شود. احتمال دارد که این بازی در E3 2016 معرفی شود.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی های Need for Speed سال گذشته توسط استودیوی Ghost Games ساخته و برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شد. البته برای تجربه ی این بازی به ارتباط اینترنت نیاز بود و بازی کننده ها در زمان بازی باید آنلاین باشند.


منبع :

تبلیغات