loading...
بازی Titanfall 2 در پاییز امسال منتشر می شود - آکا

آکاایران: بازی Titanfall 2 در پاییز امسال منتشر می شود

آکاایران: شرکت الکترونیک آرتز با منتشر کردن گزارش مالی خودش به این موضوع اشاره کرد که بازی Titanfall 2 در پاییز امسال برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

به گزارش آکاایران:

Titafall 2 در پاییز راهی بازار می شود.

شرکت EA گفت که بازی Titanfall 2 را در سه ماهه ی سوم سال مالی 2017 خودش راهی بازار می کند که این تاریخ بین ماه های مهر تا آذر می شود. الکترونیک آرتز با اعلام این خبر گفت که بازی NBA Live هم تا سال 2017 تاخیر خورده است.

این شرکت تا مدتی دیگر بازی Mirror’s Edge: Catalyst را برای کنسول های بازی و کامپیوترهای شخصی منتشر می کند. همچنین مشخص شده که بازی Battlefield 1 هم در مهر ماه راهی بازار می شود. به نظر می رسد که EA امسال بازی های بزرگی را راهی بازار خواهد کرد که می توانند مورد توجه گیمرها قرار بگیرد.

قسمت اول مجموعه بازی های Titanfall به شکل انحصاری برای ایکس باکس وان، ایکس باکس 360 و کامپیوترهای شخصی عرضه شده بود. البته مدتی پیش هم تیزری کوتاه از این بازی منتشر شد که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید:

شرکت EA در E3 2016 اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد کرد. سازندگان بازی گفته اند که این عنوان برخلاف قسمت قبلی دارای سناریوی داستانی خواهد بود.

 

منبع :

تبلیغات