loading...
‫Resident Evil 7 تا قبل از سال ۹۶ راهی بازار می شود‬

آکاایران: ‫Resident Evil 7 تا قبل از سال ۹۶ راهی بازار می شود‬

آکاایران: به نظر می رسد که استودیوی بازی سازی Capcom برنامه های هیجان انگیزی برای مجموعه بازی های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) دارد و به احتمال زیاد نسخه ی جدید این بازی ها در E3 2016 معرفی خواهد شد.

به گزارش آکاایران: از آخرین شماره ی اصلی مجموعه بازی های رزیدنت اویل نزدیک به ۴ سال می گذرد. از زمانی که رزیدنت اویل ۶ راهی بازار شد، تنها شاهد عرضه ی نسخه های بازسازی شده ی رزیدنت اویل ۱ و رزیدنت اویل زیرو بودیم؛ اما به نظر می رسد که کپکام قصد دارد یک شماره ی اصلی از این بازی ها را تا قبل از فروردین ماه سال ۹۶ راهی بازار کند. البته این شرکت از سال گذشته کاربران را برای عرضه ی رزیدنت اویل ۷ آماده کرده بود.

با توجه به اطلاعاتی که در گزارش مالی کپکام منتشر شده، این شرکت قصد دارد تا سال آینده یک نسخه ی بزرگ از مجموعه ی رزیدنت اویل را راهی بازار کند. به احتمال زیاد این بازی در اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار می شود. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی درباره ی این بازی منتشر نشده و نمی دانیم که بازی به چه سبکی ساخته خواهد شد. امیدواریم که در E3 2016 اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.

البته شرکت کپکام کار ساخت نسخه ی بازی سازی شده ی عنوان رزیدنت اویل ۲ را هم شروع کرده که هنوز تاریخ عرضه ی آن مشخص نشده است.


منبع :

تبلیغات