‫در بخش چند نفره اکس باکس 360 رایگان بازی کنید!‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫در بخش چند نفره اکس باکس 360 رایگان بازی کنید!‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫در بخش چند نفره اکس باکس 360 رایگان بازی کنید!‬
,مایکروسافت،بازی،بازی چند نفره،چند نفره اکس باکس 360 رایگان، چند نفره اکس باکس 360

آکاایران: ‫در بخش چند نفره اکس باکس 360 رایگان بازی کنید!‬

آکاایران: عملکرد اخیر مایکروسافت چه در مصاحبه ها و چه صفحات اجتماعی همواره نشان دهنده پایدار بودن حمایتش از کنسول نسل هفتمی خود بوده است. روز گذشته خبری مبنی بر رایگان بودن بخش چندنفره برخی از بازی های ویدیویی برای دارندگان کنسول اکس باکس 360 منتشر شد که باری دیگر سبب به وجد آمدن طرفداران و تحسین بازی بازان گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر با گجت نیوز در ادامه مطلب همراه باشید.

به گزارش آکاایران: همان طور که اطلاع دارید برای انجام بازی چندنفره یا Multiplayer در اکس باکس 360 (Xbox 360) نیازمند اشتراک طلایی هستید؛ اما اگر تمایل به انجام بازی آنلاین بدون اشتراک طلایی هستید، این بهترین فرصت برای شما محسوب می شود؛ چراکه در اواخر این هفته قادر به لذت استفاده از بخش آنلاین به صورت کاملاً رایگان هستید.

بر طبق گفته آقای Major Nelson در صفحه توییتر خود، دارندگان کنسول اکس باکس 360 که فاقد اشتراک طلایی هستند، می توانند از 1 تا 3 آوریل به صورت رایگان به انجام بخش آنلاین بازی های Halo 4، Minecraft،FIFA 16 و Battlefield Hardline مشغول شوند.

این عمل مایکروسافت بسیار قابل ستودن است چراکه باوجود مباحث و حاشیه های فراوان پیرامون کنسول اکس باکس وان هنوز هم طرفداران و دارندگان کنسول نسل هفتمی خود را فراموش نکرده و با ایجاد چنین فرصت های طلایی مانع نشستن خاک بر روی کنسول اکس باکس 360 شده است.

منبع :

‫در بخش چند نفره اکس باکس 360 رایگان بازی کنید!‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات