‫Doom جدید حسابی سخت است!‬ -آکابازی،DOOM

‫Doom جدید حسابی سخت است!‬ -آکابازی

آکاایران: ‫Doom جدید حسابی سخت است!‬

آکاایران: در حالی که بازی های امروزی بیشتر سعی می کنند سینمایی باشند و بازی کننده ها را با داستان ها و شخصیت های شان درگیر کنند، هنوز هم بازی هایی پیدا می شوند که روند بازی شان، تمرکز اصلی سازنده ها هستند. برخی سازنده ها سعی می کنند روند بازی شان را آن قدر پرداخت کنند که بتوان بازی را بارها و بارها پشت سر هم بازی کرد و از آن لذت برد. درجه های سختی مختلف هم برای بازی هایی که بیشتر به روند بازی شان وابسته هستند، یکی از ملزومات اصلی است. بازی کننده ها می خواهند هر بار که بازی را تکرار می کنند، با چالش های جدیدی روبرو شوند.

اخیرا شنیده ایم که شماره ی جدید Doom یک درجه ی سختی جدید به اسم Ultra-Nightmare دارد. زمانی که بازی را در این درجه ی سختی بازی می کنید، فقط می توانید یک بار کشته شوید. کشته شدن در این درجه ی سختی، به معنای بازگشت به ابتدای بازی است. استودیوی بازی سازی id Software، سازنده ی قسمت جدید Doom، گفته است که درجه ی Ultra-Nightmare به قدری سخت است که هیچ کدام از اعضای استودیو هم نتوانسته اند آن را تمام کنند!

سازندگان Doom جدید می گویند که چالشی در استودیو به راه افتاده است و افراد یکی پس از دیگری سعی می کنند بیشتر از دیگران پیش بروند و با هم کل کل کنند.

البته تنها تفاوت بین درجه ی سختی Nightmare و Ultra-Nightmare، ییک بار کشته شدن و برگشت به اول بازی است. یعنی می توانید حسابی روی درجه ی سختی Nightmare تمرین کنید و سپس چالش درجه ی سختی پس از آن را بپذیرید.

بازی Doom (که هیچ شماره یا پسوندی در دنباله ی اسم اش پیدا نمی شود)، قرار است در روز 13 می سال جاری میلادی (24 اردیبهشت) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شود.


منبع :

DOOM

تبلیغات