‫ایکس باکس جدید مایکروسافت با الهام از Iron Man‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫ایکس باکس جدید مایکروسافت با الهام از Iron Man‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایکس باکس جدید مایکروسافت با الهام از Iron Man‬
,کنسول بازی،مایکروسافت،ایکس باکس,[categoriy]

آکاایران: ‫ایکس باکس جدید مایکروسافت با الهام از Iron Man‬

آکاایران: شرکت مایکروسافت یک مدل سفارشی از ایکس باکس را معرفی کرده که به بهانه ی اکران فیلم ابرقهرمانی مارول «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) طراحی شده است. طراحی این سیستم، که شعبه ی فرانسه ی ایکس باکس (Xbox France) در یک قرعه کشی جایزه می دهد، الهام گرفته از یکی از شخصیت های اصلی فیلم، «تونی استارک» یا همان Ironman است. کنسول سفیدرنگ است و مثل لوگوی «صنایع استارک» (Stark Industries) در داستان ابرقهرمانی Ironman، وسط آن یک رآکتور دایره ای شکل قرار دارد؛ همین طور اسم Stark Industries روی کنسول و روی دسته ی آن دیده می شود. «رابرت داونی جونیور» (Robert Downey Jr) بازیگر نقش تونی استارک یا Ironman است که در مجموعه فیلم های مارول صاحب صنایع استارک است.

به گزارش آکاایران: شرکت Xbox France سه دستگاه از این کنسول ها را به قید قرعه از طریق فیس بوک، توییتر و اینستاگرام همین شرکت به گیمرهای محلی می دهد.

فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» این هفته در سینماهای انگلستان و هفته ی آینده در سینماهای آمریکا روی پرده می رود.


منبع :

‫ایکس باکس جدید مایکروسافت با الهام از Iron Man‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات