آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت
,[categoriy]

آکاایران: آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت

آکاایران: «آلیسیا ویکاندر» (Alicia Vikander) به عنوان هنرپیشه ی شخصیت «لارا کرافت» (Lara Croft) در فیلم جدید «توم ریدر» (Tomb Raider) به ایفای نقش می پردازد.

به گزارش آکاایران:

آلیسیا ویکاندر در بازسازی فیلم توم ریدر در نقش لارا کرافت قرار می گیرد.

به نظر می رسد که ساخت فیلم جدید توم ریدر وارد مرحله ی جدیدی شده. قبلا شایعه شده بود «دیزی ریدلی» (Daisy Ridley) هنرپیشه ی قسمت هفتم مجموعه فیلم های جنگ ستارگان به عنوان لارا کرافت در فیلم توم ریدر حضور دارد؛ اما به نظر می رسد که آلیسیا ویکاندر جای او را در این فیلم گرفته و قرار است در نقش لارا کرافت ظاهر شود.

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت Variety، آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت در بازسازی مجدد فیلم های توم ریدر حضور دارد. اگر با این هنر پیشه آشنایی ندارید، باید بگوییم که او در فیلم هایی مانند The Danish Girl، Ex Machina، The man From U.N.C.L.E بازی کرده و در فیلم جدید جیسون بورن هم حضور دارد.

به نظر می رسد که سازندگان این فیلم از ابتدا قصد داشتند از ویکاندر به عنوان هنرپیشه ی لارا کرافت استفاده کنند و دلیل تاخیر اعلام این خبر هم ایجاد تغییرات در فیلم نامه ی فیلم بوده است.

,[categoriy]

فیلم جدید توم ریدر براساس نسخه های بازسازی شده مجموعه بازی های توم ریدر ساخته شده. مجموعه بازی های توم ریدر از سال 2013 با تغییرات اساسی راهی بازار شدند و جدیدترین قسمت آن هم که «خیزش توم ریدر» (Rise of the Tomb Raider) نام دارد به موفقیت های خوبی دست پیدا کرد.

 

,[categoriy]

منبع :

آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات