مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی

آکاایران: مرد عنکبوتی برای بار دوم در Captain America:Civil War دیده شد

آکاایران: هر چقدر که به زمان اکران فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) نزدیک می شویم، تریلرهای بیشتری از آن منتشر می شوند. در جدیدترین تریلر منتشر شده از این فیلم، بار دیگر شخصیت مرد عنکبوتی به نمایش درآمد.

به گزارش آکاایران: فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی قرار است در تاریخ 17 اردیبهشت ماه (6 می) اکران شود. تا این لحظه تریلرهای مختلفی از این فیلم منتشر شده که در آخرین آن ها شخصیت مرد عنکبوتی به نمایش درآمد که بسیاری از علاقه مندان به فیلم های ابرقهرمانی را هیجان زده کرد. به تازگی تریلر جدیدتری از این فیلم منتشر شده که بار مرد عنکبوتی را نشان می دهد.

در این تریلر مرد عنکبوتی را در صحنه های اکشن و در حال مبارزه با افراد مختلف مشاهده خواهید کرد. البته مرد عنکبوتی تنها در چهار ثانیه ی این تریلر 30 ثانیه ای حضور دارد که باز هم جالب توجه خواهد بود. در ادامه می توانید تریلر جدید را ببینید:

به احتمال زیاد شخصیت مرد عنکبوتی نقش پررنگ تری در این فیلم ایفا می کند و لحظات بیشتری او را خواهیم دید. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که حق ساخت فیلم براساس شخصیت مرد عنکبوتی توسط سونی خریداری شده و از این به بعد تمام فیلم های این ابر قهرمان محبوب را شرکت سونی می سازد.

 

مرد عنکبوتی

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات