‫تاریکی ابدی؛ معرفی بازی Dark Sword‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تاریکی ابدی؛ معرفی بازی Dark Sword‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫تاریکی ابدی؛ معرفی بازی Dark Sword‬
,Dark Sword،دانلود،بازی،,[categoriy]

آکاایران: ‫تاریکی ابدی؛ معرفی بازی Dark Sword‬

آکاایران: روزانه بازی های زیادی برای موبایل های همراه در دسترس قرار می گیرند. اما تنها تعداد کمی از آن ها مخاطب را پای خود می نشانند و او را ساعت ها و یا حتی روزها سرگرم می کنند. قطعاً یکی از مشخصه های یک بازی خوب، گیم پلی غنی در کنار دیگر عناصر از جمله گرافیک و داستان آن است.

به گزارش آکاایران: Dark Sword یک بازی نقش آفرینی با درون مایه های Hack N Slash برای دیوایس های همراه است. این بازی با تمی تاریک و سیاه و سفید، قصد دارد شما را در سفری با خود همراه کند. با ورود به بازی قابلیت های کلی آن برای شما نمایش داده شده و پیش زمینه ی داستان نیز برای شما شرح داده می شود.

اما چه چیزی Dark Sword را از دیگر عناوین هم سبک متمایز کرده و آن را به عنوانی قابل بازی بدل می کند؟ با رسیدن به منوی اصلی و شروع بازی با خیل عظیمی از مراحل مواجه می شویم. تعداد مراحل به بیش از 100 عدد رسیده و هر مرحله در یک لوکیشن به خصوص انجام می شود. همین مورد سطح وسواس سازندگان را برای از بین بردن یکنواختی در بازی نشان می دهد.

,Dark Sword،دانلود،بازی،,[categoriy]اپ استور
 • گوگل پلی
 • لینک کمکی (اندروید)
 • منبع :

  ‫تاریکی ابدی؛ معرفی بازی Dark Sword‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات