‫شرکت AMD در حال ساخت سه تراشه ی جدید برای کنسول های بازی است‬

آکاایران: ‫شرکت AMD در حال ساخت سه تراشه ی جدید برای کنسول های بازی است‬

آکاایران: در حال نزدیک شده مراسم های E3 هستم و اخبار پیرامون بازی کم کم به اوج خودش خواهد رسید. Lisa Su به عنوان مدیر عامل شرکت AMD در هنگام انتشار گزارش مالی شرکتش به این مورد اشاره کرد که در ماه های آتی توسط سه محصول جدید رونمایی شده این شرکت می تواند درآمدی در حدود 1.5 میلیارد دلار داشته باشد. در منابع خبری آمده است که این شرکت در حال ساخت سه تراشه جدید برای کنسول های بازی است که به احتمال زیاد اکثر آن ها در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۶ عرضه خواهند شد. در ادامه همراه باشید.

به گزارش آکاایران: چیپست های طراحی شده توسط AMD بیشتر برای ساخت کنسول های بازی مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل رابطه مستقیمی با چیپست جدید و کنسول های تازه نفس وجود دارد. پس این را مطمئن هستیم که کنسول های بعدی شرکت های نینتندو، سونی و مایکروسافت توسط این شرکت ساخته خواهند شد. این سه شرکت ذکر شده هر کدام در راستا رونمایی از یک محصول جدید قرار دارند. سونی صحبت های زیادی را در مورد رونمایی از کنسول پلی استیشن 4K به خود جذب گرده است که به احتمال زیاد پر قدرت ترین چیپست ساخته شده توسط AMD که در اصلی یک از سه محصول جدید خواهد بود، در این دستگاه استفاده می شود. در نیمه دوم سال 2016 منتظر رونمایی از ان هستیم.

همانطوری که خبر دارید ولید کنسول ایکس باکس 360 متوقف شده است به همین دلیل شایعات مبنی بر عرضه یک کنسول اسلیم برای خانواده ایکس باکس وان کاملا طبیعی خواهد بود. البته بعید نیست کنسول معرفی شده توسط مایکروسافت نیز برای VR آماده شده باشد یعنی باز هم باید منتظر رزولوشن های بالاتر باشیم.

کنسول بازی نینتندو سومین شرکتی است که به نظر می رسد در اواخر سال 2016 یا اوایل سال 2017 کنسول جدید خود را به صورت رسمی وارد بازار می کند. در حال حاضر فقط می دانیم که نام آن شاید NX باشد.

E3 2016 بسیار هیجان انگیز خواهد بود. نظر شما چیست؟ ایا منتظر رونمایی از کنسول های جدید هستید؟

منبع :

تبلیغات