‫معرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدی‬
,Jengris Puzzle 3D,دانلود Jengris Puzzle 3D,دانلود بازی اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدی‬

آکاایران: شاید سن و سامعرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدیل گیمرهای امروزی به تجربه اولین عنوان از فرنچایز خاطره انگیز و به یاد ماندنی Tetris قد ندهد، اما هیچ بازیکنی را نمی توان پیدا کرد که آوازه این برند را نشنیده باشد؛ برندی که بیش از سی سال از تولد آن در صنعت گیمینگ می گذرد. تاکنون با خود فکر کرده اید با وجود این عمر طولانی، چرا همچنان تتریس میان مردم محبوب بوده و سالانه کلون های زیادی از آن منتشر می شود؟

به گزارش آکاایران: شاید با خود بگویید نوستالژی مهمترین عامل برای رسیدن به این موفقیت بوده است. نمی خواهیم فرضیه گفته شده را رد کنیم اما دلیل بسیار موجه تری هم هست؛ سازماندهی الگوها. به بیان واضح تر، مغز انسان به صورت ناخودآگاه دوست دارد تا همه چیز را نظم دهد. نیاز روانی انسان به تکمیل الگوها اصلی ترین دلیل جذابیت این گونه عناوین است.

Jengris Puzzle 3D هم همانند تتریس بوده و هسته اصلی گیم پلی خود را بر پایه اصل بالا قرار داده. بنابراین در بازی وظیفه دارید اشکال هندسی را به گونه ای کنار هم بچینید که سطوحی مربعی تشکیل گردد. با این کار، سطح یاد شده از گردونه رقابت خارج گشته و علاوه بر کسب امتیاز، فضای بیشتری برای سازماندهی الگوها پیدا می کنید. با پیشروی هر چه بیشتر در بازی نیز، اشکال سریعتر پایین می آیند.

,Jengris Puzzle 3D,دانلود Jengris Puzzle 3D,دانلود بازی اندروید,[categoriy]گوگل پلی
 • لینک کمکی
 • منبع :

  ‫معرفی بازی Jengris Puzzle 3D؛ خانه سازی در فضایی سه بعدی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات