loading...
‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬

آکاایران: ‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬

آکاایران: Eugeny Butako با خلق Psebay، تعریف جالبی از واژه پارادوکس را در بازی های ویدیویی ارائه نموده. شاید در نگاه اول محیط های Psebay چشم ها را ارضا کرده و انسان را به آرامش برسانند، اما چند ثانیه پس از شروع بازی ناگهان سختی آن ذهن را مخدوش می کند؛ لحظه ای که معلوم نیست فرد چه احساسی نسبت به اثر دارد.

به گزارش آکاایران: Psebay ماجراجویی یک موتور سوار را به تصویر کشیده و دستان شما باید در این راه به او کمک کنند. همان طور که بالاتر اشاره ای غیر مستقیم کردیم، اولین نکته ای که پس از اتمسفرگیرای بازی به چشم می آید کنترل سخت آن است که به واسطه طراحی بی نقص مراحل و چالش های آن تجربه ای بس دلنشین را به وجود آورده.

هنگام تجربه بازی، اصلا مانعی را اضافی احساس نکرده و پس از مدتی به اطمینان می رسید که پشت تک تک آنان تفکری بوده. بنابراین برای عبور از آنان باید سرعت و جهت گیری مناسب را چاشنی کار خود کنید. البته فارغ از مراحل چالش برانگیز، نکته ای که در سختی بازی نقش مهمی را ایفا می کند کنترل آن است.

شاید Psebay به عنوان یک اثر آرکید شناخته شود، ولی عناصر شبیه سازی به خوبی لا به لای المان های گیم پلی جا خوش کرده اند. وقتی هم از سبک شبیه سازی ریسینگ صحبتی به میان می آید، طبیعتا «کنترل سخت وسیله نقلیه» از اولین چیزهایی خواهد بود که به ذهن فرد می رسد.

‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬
‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬
‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬
‫معرفی بازی Psebay؛ به چشمان خود استراحت دهید‬ اپ استور
  • گوگل پلی
  • کافه بازار
  • منبع :

    تبلیغات