در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫استودیوی Gearbox ساخت نسخه سوم سری بازی Borderlands را تایید کرد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫استودیوی Gearbox ساخت نسخه سوم سری بازی Borderlands را تایید کرد‬
‫استودیوی Gearbox ساخت نسخه سوم سری بازی Borderlands را تایید کرد‬

آکاایران: ‫استودیوی Gearbox ساخت نسخه سوم سری بازی Borderlands را تایید کرد‬

آکاایران: استودیوی Gearbox Software طی همایش PAX East امسال ساخت بازی Borderlands 3 را تایید کرد و اعلام نمود بعد از اتمام توسعه عنوان Battleborn و بسته های الحاقی آن، تمرکز خود را به صورت کامل روی Borderlands 3 معطوف خواهد کرد.

به گزارش آکاایران: این خبر از سوی رندی پیچفورد، مدیر عامل و رییس Gearbox تایید شد و وی گفت: «هیچ رمز و رازی وجود ندارد، بدیهی است که نسخه بعدی Borderlands ساخته می شود». اسکات کستر، کارگردان هنری Battleborn هم اعلام کرد که همین مسئولیت را در روند توسعه Borderlands 3 برعهده می گیرد.

مایکی نیومان، صداگذار شخصیت Scooter در نسخه دوم Borderlands قرار است داستان نسخه جدید را بنویسد؛ با این حال هنوز مشخص نیست باید منتظر چه داستانی باشیم و چه ارتباطاتی با دو نسخه اسپین آف عرضه شده برای Borderlands خواهد داشت. استودیوی Gearbox فعلا اطلاعات خاصی درباره Borderlands بعدی منتشر نکرده اما گفته که در بسته های الحاقی Battleborn می توان منتظر Easter Egg هایی از نسخه بعدی بود.

در حال حاضر مشخص نیست که Borderlands 3 برای چه پلتفرم هایی منتشر خواهد شد اما می توان حدس زد که باید در سال 2017 و یا حتی 2018 منتظر عرضه آن روی سه پلتفرم پی سی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان باشیم.

منبع :

‫استودیوی Gearbox ساخت نسخه سوم سری بازی Borderlands را تایید کرد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات