‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت به صورت رایگان روی شبکه استیم عرضه شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت به صورت رایگان روی شبکه استیم عرضه شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت به صورت رایگان روی شبکه استیم عرضه شد‬
,Crown and Council,اخبار بازی,استیم,[categoriy]

آکاایران: ‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت به صورت رایگان روی شبکه استیم عرضه شد‬

آکاایران: استودیوی سوئدی موجانگ (Mojang) که با ساخت بازی ماینکرفت شهرت بسیاری برای خود دست و پا کرد و چند سال پیش از سوی کمپانی مایکروسافت خریداری شد، اخیرا بازی جدیدی روی پلتفرم استیم منتشر کرده است. این بازی که Crown and Council نامیده می شود، یک عنوان استراتژی سرعتی است که تا حدی عناوینی مثل Civilization را در ذهن مخاطب یادآور می شود.

به گزارش آکاایران: درست مثل Civilization، گیمر می تواند حکومت منطقه ای خاص را برعهده گرفته و در این میان با رقبای خود به جنگ و ستیز بپردازد. همانند اکثر بازی های استراتژیک نیز، گیمر باید دائما در پی گسترش سرزمین فرمانروایی خود، کسب درآمد بیشتر و ساخت نیروی های نظامی برای مقابله با سایر فرمانروایان باشد.

یکی از نکات جالب توجه درباره Crown and Council این است که توسعه کامل آن تنها برعهده یک نفر از اعضای تیم موجانگ به نام هنریک پیترسون (Henrik Pettersson) بوده و البته سبک و سیاق پیکسلی ماینکرفت هم در بازی به وضوح مشاهده می شود.

خبر خوب این است که Crown and Council کاملا رایگان است و در حال حاضر می توان با مراجعه به صفحه رسمی بازی در پلتفرم استیم، آن را به رایگان دریافت و تجربه کرد. تریلر بازی نیز در پایین قابل مشاهده است:

مشاهده کلیپ از آپارات

منبع :

‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت به صورت رایگان روی شبکه استیم عرضه شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات