‫نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter به لمس سه بعدی مجهز شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter به لمس سه بعدی مجهز شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter به لمس سه بعدی مجهز شد‬
,FALLOUT SHELTER ,آپدیت بازی FALLOUT SHELTER ,بازی لمس سه بعدی,[categoriy]

آکاایران: ‫نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter به لمس سه بعدی مجهز شد‬

آکاایران: کمپانی بتسدا به تازگی به روزرسانی را برای نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter عرضه کرده است. در این نسخه از ویژگی لمس سه بعدی اپل به خوبی پشتیبانی می شود تا بازی برای شما لذت بخش تر باشد. علاوه بر آن لباس های تازه تری نیز به بازی افزوده شده اند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

به گزارش آکاایران: Fallout Shelter نام یک اثر محبوب از کمپانی نام آشنای بتسدا است که برای پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه شده است. این بازی همان طور که از نامش پیداست در ارتباط با دنیای پناهندگی و آخر زمان است. پس از وقوع یک حادثه اتمی بسیار بزرگ، تمامی مردم مجبور می شوند که به پناهگاه هایی امن رفته و در آنجا زندگی خود را ادامه دهند.

این بازی دارای محبوبیت بسیار زیادی بوده و به نظر می رسد یکی از بهترین بازی های بی نهایت آفلاین نیز به حساب آید. این بازی کاملاً اعتیاد آورد است. بنابراین اگر فکر می کنید نمی توانید در استفاده از این بازی مراعات کنید پیشنهاد می کنیم آن را بر روی دستگاه خود نصب نکنید.
اما بتسدا بالاخره به روزرسانی را برای نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter منتشر کرد که از بارزترین ویژگی های آن باید به اضافه شدن پشتیبانی از لمس سه بعدی آیفون های 6 اس و 6 اس پلاس اشاره کرد.

نکته جالب اینجاست که از طریق لمس سه بعدی می توانید با فشردن آیکون این بازی والت مدنظر را جهت اجرا انتخاب کنید. در نسخه گذشته شما ابتدا باید وارد بازی شده و سپس والت مورد نظر را انتخاب می کردید که کمی زمان شما را در ابتدای بازی می گرفت.

قطعاً وجود چنین ویژگی می تواند زمان بیشتری را برای شما ذخیره کند اما متأسفانه این ویژگی تنها بر روی دو گوشی مجهز قابلیت لمس سه بعدی اپل قابل استفاده است. از دیگر مزایای اضافه شدن لمس سه بعدی به بازی Fallout Shelter باید به ویژگی هایی که درون بازی اضافه شده اند نیز اشاره کنیم. به عنوان مثال بازیکنان می توانند ضربه زدن روی یک اتاق به ذخایر آن دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر اضافه شدن پشتیبانی از لمس سه بعدی، این به روزرسانی شامل بهبود بیشتر شخصی سازی نیز بوده است. به عنوان مثال می توان به اضافه شدن لباس های جدید اشاره کرد که دست کاربران را در انتخاب هرچه بیشتر لباس های مخصوص باز می گذارد. هم اکنون تازه ترین نسخه از بازی Fallout Shelter را از طریق این لینک دانلود کنید.

منبع :

‫نسخه آی او اس بازی Fallout Shelter به لمس سه بعدی مجهز شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات