‫ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد‬
,بازی،Borderlands 3,[categoriy]

آکاایران: ‫ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد‬

آکاایران: استودیوی Gearbox در جریان نمایشگاه PAX East اعلام کرد که در حال ساخت بازی «سرزمین های مرزی 3» (Borderlands 3) است.

به گزارش آکاایران: «رندی پیچفورد» (Randy Pitchford) رییس این استودیوی بازی سازی گفت:” همه می دانند که ما در حال ساخت بازی Borderlands 3 هستیم. البته هنوز نام نهایی بازی مشخص نشده است.”

هنوز اعلام نشده که چه شخصیت هایی در بازی حضور دارند. ممکن است از شخصیت قسمت های قبلی برای ساخت شماره ی سوم استفاده شود و حتی ممکن است تمام شخصیت ها جدید باشند.

استودیوی Gearbox اکنون بازی Battleborn را دست ساخت دارد و برای اینکه این عنوان برای بازی کننده ها جذاب تر باشد، مضامین زیادی از دنیای Borderlands را در این بازی پنهان کرده است. پیچفورد گفته که تمامی این مضامین از نسخه های مختلف مجموعه بازی های Borderlands هستند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از Borderlands 3 منتشر نشده و نمی دانیم که این بازی برای چه پلتفرم هایی و در چه تاریخی عرضه می شود.

تا این لحظه سه نسخه ی مختلف به نام های Borderlands، Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel ساخته شده اند. دو قسمت اول توسط استودیوی Gearbox ساخته شده اند و قسمت سوم را استودیوی 2K Australia تولید کرده بود.


منبع :

‫ساخت بازی Borderlands 3 تایید شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات