Crossy Road را چهارنفره بازی کنید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Crossy Road را چهارنفره بازی کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Crossy Road را چهارنفره بازی کنید
,[categoriy]

آکاایران: Crossy Road را چهارنفره بازی کنید

آکاایران: اگر گوشی هوشمند دارید، به احتمال زیاد سر و کارتان به بازی Crossy Road افتاده است. این بازی که ساختاری شبیه به بازی قدیمی Frogger دارد، اخیرا بروزرسانی شده است. در بروزسانی جدید بازی Crossy Road، می توانید به صورت چهارنفره و آفلاین، با دوستان تان بازی کنید.

به گزارش آکاایران: برای بازی کردن Crossy Road، با استفاده از یک اتصال وای-فای به یکدیگر متصل می شوید و با هم بازی می کنید. کسی که بتواند بیشتر از بقیه، به جلوتر حرکت کند، برنده است. روند بازی هم شبیه نسخه ی Apple TV بازی است؛ یعنی می توانید بقیه ی بازی کننده ها را هل دهید و به داخل آب یا ترافیک بیندازید. یا اینکه به جلوی دیگر دوستان تان بایستید و مانع پیشرفت آن ها در مرحله شوید.

در حال حاضر، بخش چندنفره ی Crossy Road فقط به نسخه ی اندرویدی بازی اضافه شده است. امکان انجام بازی با استفاده از بلوتوث هم وجود ندارد و باید حتما از اتصال وای-فای استفاده کنید.

ویدیوی بخش چندنفره ی بازی را در ادامه ببینید.

می توانید از لینک زیر، بازی Crossy Road را برای پلتفرم مورد نظرتان دانلود کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]

 

,[categoriy]

منبع :

Crossy Road را چهارنفره بازی کنید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات