‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬

آکاایران: ‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬

آکاایران: پس از محبوبیت روز افزون اسمارت فون ها و رشد دیوانه وار تکنولوژی، بازی های تحت وب کم کم جای خود را به عناوین آنلاین تلفن های همراه دادند. این گونه بود که تراوین ها سلاح های خود را زمین گذاشتند تا بربرها از میراث اجداد خود دفاع کنند.

به گزارش آکاایران: با این وضعیت، بدیهی به نظر می رسید که بازیسازان زیادی با ورود این عرصه بخواهند در گنجینه عظیم آن سهیم گردند. وقتی لفظ «بازیساز» را به کار می بریم، سازندگان ایرانی هم شامل حرف هایمان می شوند. بنابراین از مقدمه سازی های همیشگی که پیرامون پیشرفت لاک پشت وار صنعت گیمینگ ایران است فاصله می گیریم و به اصل قضیه می پردازیم.

اما اصل قضیه چیست؟ اصل قضیه همان معرفی نبرد فرماندهان است؛ عنوانی در سبک استراتژیک که با وجود نقاط ضعف مشهود خود، توانسته ده ها هزار بازیکن ایرانی را گرد هم بیاورد تا به رقابتی آنلاین بپردازند. در این مطلب سعی داریم نگاهی گذرا به نکات مثبت و منفی بازی انداخته و بیشتر با این اثر آشنا شویم.

طبیعتا وقتی نام استراتژیک به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن می رسد تاسیس پایگاه و حمله به دشمنان است. نبرد فرماندهان هم از این قاعده مسثتنی نبوده و از المان های اصلی این سبک پیروی می کند. با این تفاوت که ساخت مقری در کار نیست و همه چیز از قبل فراهم شده. پس از شروع، بازی شما را با ساختمان های محدود خود آشنا می نماید.

شاید از کلمه «محدود» در جمله بالا کمی متعجب شده باشید. چون همان طور که در معرفی Restaurant Story: Hot Rod Cafe گفتیم، داشتن آزادی و انتخاب یکی از مهمترین شاخصه های زندگی انسان برای خوشبختی بوده و دلیل جذابیت برخی سبک های بازی های ویدیویی مانند استراتژیک هم همین است.

‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬ یکی از جذاب ترین بخش های بازی خرید نیروهای مختلف است.

متاسفانه نبرد فرماندهان به خوبی نتوانسته از این ویژگی استفاده نموده و تنها هفت ساختمان در بازی وجود دارد که دو تای آنان در دسترس نیستند، هر چند که سازنده قول داده با آپدیت های بعدی قابلیت بهره گیری از این بناها را نیز فراهم کند. در نگاه اول کمی ناامید کننده به نظر می رسد، نه؟

راستش خودمان هم با وجود این که چنین حسی پیدا نمودیم، بعدها فهمیدیم زود قضاوت کردیم. چون المان های مثبت بازی به اندازه ای هستند که زمین لخت آن را بپوشانند. اکنون که وارد توضیحات پیرامون گیم پلی می شویم، به این مورد هم می پردازیم.

در بخش مبارزات، نقش حمله کننده یا مدافع با یکدیگر متفاوت است. برای حمله به پایگاه های دیگر، باید روی ساختمان مورد نظر کلیک کنید تا مقر دشمنان نشان داده شود. سپس با پرداخت سکه، پول رایج درون بازی، می توانید به جنگ آنان بروید.

برای دفاع نیز با ورود به ساختمان تدافعی، وظیفه دارید نیرو یا وسایل نظامی را که برای محافظت از پایگاه خود می خواهید را مشخص کنید تا هنگام حمله، به دشمن یورش ببرند. نکته ای که به این دو ستون اصلی بازی قدرت می بخشد، قابلیت خرید تجهیزات نظامی گوناگون است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و گیمر را مدت ها مشغول خود می کند.

نبرد فرماندهان شاید در نگاه اول اثری کم محتوا به نظر برسد، اما گول ظاهر قضیه را نخورید. مبارزات جذاب و نیروهای بسیار بسیار متنوع بازی باعث خواهند شد تا برای چند بار هم که شده، لذت واقعی فرماندهی را بچشید. اگر هم نگران حجم اینترنت هستید یک خبر خوب برایتان داریم، نبرد فرماندهان حجم خور نیست.

‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬
‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬
‫معرفی بازی نبرد فرماندهان؛ استراتژی های جنگ‬ کافه بازار

منبع :

تبلیغات