‫Turret، کیبورد بی سیم مخصوص بازی عرضه شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫Turret، کیبورد بی سیم مخصوص بازی عرضه شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫Turret، کیبورد بی سیم مخصوص بازی عرضه شد‬
,کیبورد بازی,[categoriy]

آکاایران: ‫Turret، کیبورد بی سیم مخصوص بازی عرضه شد‬

آکاایران: شرکت Razer (تولید کننده محصولات و لوازم جانبی مربوط به بازی های کامپیوتری) در نمایشگاه CES 2015 از لپبورد ویژه ای به نام Turret پرده برداری کرد که پس از ماه ها بلاخره روز سه شنبه به بازار عرضه شد.

به گزارش آکاایران: این محصول از یک کیبورد، یک سطح برای حرکت ماوس و یک ماوس تشکیل شده است. این کیبورد به صورت بی سیم کار می کند و به شکل ویژه برای استفاده از تلویزیون های هوشمند یا کنسول اندرویدی شرکت Razer طراحی شده است. اما این کیبورد بی سیم را می توان به دستگاه های تطبیق پذیری که در اطرافش قرار دارند هم متصل کرد. عمر باتری آن به شکل قابل توجهی بالاست؛ به گفته شرکت سازنده، کیبورد با یک بار شارژ کردن چهارماه کار می کند و یک بار شارژ ماوس آن را تا چهل ساعت از شارژ بیشتر بی نیاز می کند.

,کیبورد بازی,[categoriy]این محصول برای استفاده روبروی تلویزیون و در حالتی که روی مبل نشسته اید، طراحی شده است. شیوه جمع شدن این کیبورد هم به شکلی است که وقتی آن را تا می کنید به صورت یک برج جنگی به حالت عمودی می ایستد و به همین دلیل نام آن را Turret گذاشته اند که در زبان انگلیسی به معنای برج کوچک است. وقتی این محصول سال گذشته در نمایشگاه CES معرفی شد قیمت آن ۱۲۹٫۹۹ دلار عنوان شده بود، اما حالا احتمالا به دلیل ماه ها کار بیشتر و بهبود آن، قیمتش هم به ۱۵۹٫۹۹ دلار رسیده است.


منبع :

‫Turret، کیبورد بی سیم مخصوص بازی عرضه شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات