‫معرفی بازی Versus Run؛ طراوت کلیشه ها‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Versus Run؛ طراوت کلیشه ها‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Versus Run؛ طراوت کلیشه ها‬
,KetchappVersus Run,دانلود Versus Run,دانلود بازی iOS,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Versus Run؛ طراوت کلیشه ها‬

آکاایران: Versus Run یکی از کلیشه ای ترین ایده های ممکن در صنعت بازی های موبایل را دارد. حتی مکانیزم اصلی گیم پلی بازی هم برای استودیو Ketchapp تازگی نداشته و آنان چند ماه پیش عنوانی تقریبا مشابه با نام Zig Zag Boom را منتشر نمودند.

به گزارش آکاایران: بدون مقدمه چینی حرف هایمان را شروع کردیم تا بگوییم با تمام این حرف ها همچنان Versus Run عنوان جذابی است و توانسته در مدت زمان کوتاهی که از عرضه اش می گذرد، بازیکنان زیادی را به خود مشغول کند. اما دلیل این اتفاق تکراری چیست؟ از لفظ «تکراری» استفاده می کنیم چون تنها مختص به این عنوان نبوده و نمونه های زیادی دیگری نیز وجود دارد.

با کمی جستجو می توان به نکته خیلی جالبی دست یافت. اگر پیش نمایش The Witness را خوانده باشید، در آن زمان گفتیم سازندگان مستقل با دور شدن از قوانین نانوشته صنعت بازی های ویدیویی و کلیشه های رایجش برای جذب مخاطب، تجاربی را به وجود می آورند که شگفتی مصرف کننده را در پی دارد.

اما قضیه همیشه این طوری نیست. دسته ای دیگر از بازیسازان برعکس رفتار کرده و با پرداخت به همین کلیشه ها، بازیکن را به تجربه ای تازه دعوت می نمایند. دلایل گوناگونی برای موفقیت در این مسیر وجود دارد که با معرفی Versus Run سعی می کنیم نگاهی گذرا به برخی از آنان بیندازیم.

,KetchappVersus Run,دانلود Versus Run,دانلود بازی iOS,[categoriy]
,KetchappVersus Run,دانلود Versus Run,دانلود بازی iOS,[categoriy]اپ استور
 • گوگل پلی
 • لینک کمکی

 • منبع :

  ‫معرفی بازی Versus Run؛ طراوت کلیشه ها‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات