مت دیمون با «جیسون بورن» باز می گردد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مت دیمون با «جیسون بورن» باز می گردد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مت دیمون با «جیسون بورن» باز می گردد
,[categoriy]

آکاایران: مت دیمون با «جیسون بورن» باز می گردد

آکاایران: تابستان امسال دوباره مت دیمون را در نقش جیسون بورن روی پرده های سینما خواهیم دید، آخرین حضور دیمون در مجموعه فیلم های بورن به سال 2007 و بازی او در فیلم «التیماتوم بورن» باز می گردد.

به گزارش آکاایران: اولین فیلم از سری فیلم های جاسوسی و اکشن بورن در سال 2002 ساخته شد. «هویت بورن» که آن را داگ لیمان کارگردانی کرده بود ماجرای یک مامور اطلاعاتی را روایت می کرد که حافظه خود را از دست داده است. فیلم، تلاش بورن برای پی بردن به هویت خود را از خلال درگیری اش با نیروهای اطلاعاتی روایت می کرد. دو فیلم دیگر از این مجموعه «برتری بورن» (سال 2004) و «التیماتوم بورن» (سال 2007) به کارگردانی پل گرینگرس ساخته شدند که مت دیمون در آنها هم حضور داشت. سال 2012 فیلم دیگری از این مجموعه ساخته شد که «میراث بورن» نام داشت. میراث بورن را تونی گیلروی کارگردانی کرد، مردی که در نوشتن فیلمنامه قسمت های قبلی مجموعه بورن هم مشارکت داشت. مجموع فروش این فیلم در آمریکا و جهان کمتر از دو فیلم قبلی سری فیلم های بورن بود و فروش داخلی فیلم حتی از هویت بورن هم کمتر بود.

,[categoriy]

حال پل گرینگرس برای ساخت فیلم جدیدی از این مجموعه بازگشته و نقش اصلی فیلم را هم دوباره مت دیمون ایفا می کند. فیلم در حال حاضر به نام «جیسون بورن» شناخته می شود. آلیسیا ویکاندر، جولیا استایلز، ونسان کسل و تامی لی جونز از دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

مجموعه فیلم های بورن از نظر حرفه ای برای مت دیمون اهمیت ویژه ای دارد. او سال گذشته در مصاحبه ای با روزنامه تلگراف گفته بود این فیلم نام او را در فهرست کسانی قرار داد که حضورشان برای ساخت یک فیلم الزامی است و کمکی که این فیلم به موقعیت حرفه ای او کرده بی اندازه بوده است.

آغاز اکران آخرین فیلم از مجموعه بورن 8 مرداد سال 1395 خواهد بود.

اولین تیزر این فیلم بهمن ماه منتشر شد و اولین تریلر کامل فیلم هم روز پنجشنبه این هفته منتشر خواهد شد اما در حال حاضر می توانید دو تیزر کوتاه جدید از این فیلم را تماشا کنید:



  

,[categoriy]

منبع :

مت دیمون با «جیسون بورن» باز می گردد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات