مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 به بیرون درز کردند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 به بیرون درز کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 به بیرون درز کردند
,[categoriy]

آکاایران: مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 به بیرون درز کردند

آکاایران: بر اساس گزارشی که وب سایت Giant Bomb منتشر کرده، این طور که به نظر می رسد، پلی استیشن 4.5 واقعا وجود دارد. منابع این وب سایت، گزارش داده اند که سونی اسم رمز NEO را برای این کنسول در نظر گرفته است.

به گزارش آکاایران:

از مهر ماه، تمام بازی های پلی استیشن4 باید در دو حالت “پایه” و NEO عرضه شوند.

طبق گزارش منتشر شده، مدل جدید پلی استیشن4، پردازنده ای با فرکانس بالاتر در مقایسه با کنسول اصلی دارد، پردازنده ی گرافیکی اش قوی تر و پهنای باند حافظه ی اصلی (RAM) آن هم بیشتر است.

ظاهرا مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 از این قرار است:

  • پردازنده ی اصلی: هشت هسته ی جگوار با فرکانس 2.1 گیگاهرتز (در مقایسه با هشت هسته ی جگوار با فرکانس 1.6 گیگاهرتز)
  • پردازنده ی گرافیکی: پردازنده ی ارتقایافته ی AMD با 36 واحد پردازشی با فرکانس 1 مگاهرتز (در مقایسه با 18 واحد پردازشی با فرکانس 800 مگاهرتز)
  • حافظه: هشت گیگابایت GDDR5 با پهنای باند 218 گیگابیت در ثانیه (در مقایسه با هشت گیگابایت GDDR5 با پهنای باند 176 گیگابیت در ثانیه)

وب سایت Giant Bomb می گوید که از ماه اکتبر سال جاری به بعد (مهر ماه)، تمام بازی های پلی استیشن4 باید در دو حالت “پایه” و NEO عرضه شوند. حالت پایه، برای پلی استیشن4هایی است که فعلا تولید می شوند و حالت NEO، برای پلی استیشن4 ارتقا یافته. این طور که به نظر می رسد، ممکن است پلی استیشن4 جدید حتی تا ماه اکتبر هم عرضه نشود، اما بازی ها باید از این زمان به بعد، برای کنسول جدید سونی آماده شده باشند.

سونی هم چنین به شرکت های بازی سازی گفته است که اجازه ندارند هیچ قابلیت و امکانات خاصی را برای بازی کننده هایی که پلی استیشن4 ارتقایافته را دارند، در نظر بگیرند. یعنی محتوای بازی ها باید کاملا در دو نسخه، یکسان باشد. البته می توان برخی از قابلیت های بازی را که آفلاین هستند، بهتر کرد. مثلا این اجازه وجود دارد تا اگر یک بازی امکان بازی آفلاین چهارنفره دارد، نسخه ی NEO آن امکان بازی آفلاین هشت-نفره داشته باشد.

 

,[categoriy]

منبع :

مشخصات سخت افزاری پلی استیشن 4.5 به بیرون درز کردند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات