loading...
جدیدترین تریلر دنباله ی هری پاتر - آکا

آکاایران: جدیدترین تریلر دنباله ی هری پاتر

آکاایران: دو سالی می شود که درباره ی مجموعه فیلمی در دنباله ی فیلم های هری پاتر صحبت می شود. طبق این اخبار قرار بود جی.کی رولینگ همکاری دیگری با گروه سازنده ی فیلم های هری پاتر داشته باشد و همین طور هم شد.

به گزارش آکاایران: «جانوران شگفت انگیز و زیست گاه آن ها» اولین فیلم از این مجموعه است که خود رولینگ اقتباس آن را از رمان کوتاهی که به همین نام در سال ۲۰۰۱ چاپ کرده بود، بر عهده گرفته است. کارگردان این فیلم دیوید بتس ، یعنی کارگردان چهار فیلم آخر هری پاتر است و ادی ردمین، بازیگر برنده ی جایزه ی اسکار هم در آن نقش آفرینی می کند.

رولینگ «جانوران شگفت انگیز و زیست گاه آن ها» را با نام مستعار نیوت اسکمندر به چاپ رسانده بود و در آن با نثری که شبیه به نوشته های افسانه ای اوایل قرن بیستم است،درباره ی جانوران جادویی و موجودات افسانه ای حرف می زند.

جدیدترین تریلر دنباله ی هری پاتر - آکا

هدف او از نوشتن کتاب این بوده که مخاطبان احساس کنند در حال مطالعه ی یکی از کتاب های درسی مدرسه ی هاگوارتز (مدرسه ی جادوگری هری پاتر) هستند. داستان کتاب (و البته فیلم) در سال ۱۹۲۰ در نیویورک جریان دارد.

دیوید هیمن، تهیه کننده ی فیلم به موفقیت آن کاملا امیدوار است و درباره ی آن گفته: “این فیلم همان است که باید باشد: جذاب، پر از حرکت و هیجان انگیز.”

«جانوران شگفت انگیز و زیست گاه آن ها» با بازی کالین فالر، ازرا میلر و کاترین واترستون در کنار ادی ردمین، آبان ماه امسال روی پرده می رود.

با دیجی کالامگ همراه باشید و جدیدترین تریلر فیلم را در ادامه ببینید.

جدیدترین تریلر دنباله ی هری پاتر - آکا

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هری پاتر در شبکه ی نمایش

loading...
تبلیغات