[ویدیو] بازیگر شرلوک هلمز در نقش دکتر استرنج - آکا

آکاایران: [ویدیو] بازیگر شرلوک هلمز در نقش دکتر استرنج

آکاایران: دکتر استرنج (Doctor Strange) یک فیلم اکشن و ابرقهرمانی آمریکایی است که آن را اسکات دریکسون کارگردانی کرده است. ماجرای فیلم با مجروح شدن استفان استرنج، جراح معروف مغز و اعصاب آغاز می شود. این تصادف زندگی و حرفه این جراح را ویران می کند، او برای بهبود جراحت هایش به سفری می رود که زندگی او را به کلی تغییر می دهد. بخشی از فیلم به شکل 3D ضبط شده است و فیلم به صورت 3D و IMAX 3D  اکران خواهد شد.

به گزارش آکاایران: بندیکت کامبربچ بازیگر انگلیسی که بازی در مجموعه شرلوک در نقش شرلوک هلمز نقش بسزایی در شهرتش داشت در این فیلم نقش دکتر استرنج را بازی می کند.

فیلم دکتر استرنج بر اساس شخصیتی به همین نام ساخته شده است که قهرمان کتاب های مصور شرکت انتشاراتی مارول کامیکس بوده است.

[ویدیو] بازیگر شرلوک هلمز در نقش دکتر استرنج - آکا

این شخصیت خیالی برای اولین بار در شماره 110 مجله قصه های عجیب در سال 1963 معرفی شد. این فیلم چهاردهمین فیلمی است که بر اساس کتاب های کمیک انتشارات مارول ساخته می شود که از آن میان می توان به فیلم هایی مثل مرد عنکبوتی، مردان ایکس، هالک، مرد آهنی، چهار شگفت انگیز، کاپیتان آمریکا و چندین و چند فیلم دیگر اشاره کرد.

از دهه هشتاد تا به امروز برداشت های سینمایی و تلویزیونی مختلفی از شخصیت دکتر استرنج شده است اما شاید بتوان این فیلم جدید را یکی از اصلی ترین این برداشت ها نامید.

این فیلم 6 آبان امسال در استرالیا، 7 آبان در بریتانیا و 14 آبان در آمریکا اکران خواهد شد. در ادامه می توانید تریلر این فیلم را ببینید:

 

[ویدیو] بازیگر شرلوک هلمز در نقش دکتر استرنج - آکا

منبع :

تبلیغات