جدیدترین تریلر بازی تاج و تخت را ببینید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جدیدترین تریلر بازی تاج و تخت را ببینید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جدیدترین تریلر بازی تاج و تخت را ببینید
,[categoriy]

آکاایران: جدیدترین تریلر بازی تاج و تخت را ببینید

آکاایران: مسوولان شبکه ی تلویزیونی HBO از هر ترفندی استفاده می کنند تا طرفداران سریال های شان را برای دیدن فصل جدید «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) تشویق کنند. طرفداران پروپاقرصی که هنوز بدن اجساد شخصیت های اصلی فصل گذشته برای شان گرم مانده است برای دیدن ادامه ی ماجراهای جذاب سریال باید تا آخر هفته ی آینده صبر کنند. البته در یکی دوهفته ی گذشته چندین تریلر غیررسمی از فصل ششم این سریال در اینترنت منتشر شد. اما حالا این بار شبکه ی HBO خودش دست به کار شده تا صحنه هایی از فیلم را نشان بدهد. صحنه هایی که عطش طرفداران را برای شروع فصل جدید سریال بیش تر کرده است.

به گزارش آکاایران: در این تریلر از جان اسنوی زنده خبری نیست. شرایط سانسا استارک و تیون گریجوی که فصل گذشته توانستند از وینترفل و از چنگ رمزی بولتون فرار کنند، بهتر به نظر می رسد. حال سرسی هم بهتر از آخرین باری است که او را دیدیم. دنریس تارگریان در اسارت دوتراکی هاست و اتفاقات دیگری که در تریلر می بینید در فصل جدید در انتظار شخصیت هاست. در ادامه این تریلر جدید را ببینید:

منبع :

جدیدترین تریلر بازی تاج و تخت را ببینید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات