ایکس باکس

آکاایران: آیا مایکروسافت مدل های جدیدی از ایکس باکس وان معرفی می کند؟

آکاایران: براساس اطلاعات منتشر شده از سازمان کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) شرکت مایکروسافت قصد دارد در نمایشگاه E3 2016 دو مدل جدید از کنسول ایکس باکس معرفی کند.

به گزارش آکاایران:

احتمال دارد که مایکروسافت در E3 2016 دو مدل جدید از کنسول ایکس باکس وان معرفی کند.

در اطلاعات منتشر شده از طرف سازمان FCC نام دو محصول با شماره های 1683 و 1525 دیده می شود. مدل 1525 مربوط به SKU جدید کنسول ایکس باکس وان می شود و به همین دلیل احتمال دارد که مایکروسافت قصد داشته باشد مدل Slim این کنسول را در E3 معرفی کند. همچنین سازمان FCC گفته که این شرکت برای کنسول جدید خودش یک آداپتور بی سیم ساخته است.

مدل 1682 هم مربوط به مدل دیگری از کنسول ایکس باکس وان می شود که به احتمال زیاد کمی از کنسول فعلی قوی تر است.

این خبرها در حالی منتشر می شوند که به احتمال زیاد سونی هم در E3 امسال مدل جدیدی از کنسول پلی استیشن 4 را معرفی می کند. مدلی قوی تر که می تواند تصاویر 4K پخش کند و به احتمال زیاد پلی استیشن 4K یا پلی استیشن 4.5 نام خواهد داشت.

البته «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت در صحبت هایی گفته بود که با عرضه ی کنسولی به نام ایکس باکس وان نیم موافق نیست و ترجیح می دهد کنسولی راهی بازار کند که تغییرات زیادی در مقایسه با مدل قبلی داشته باشد. کنسولی که بتواند بازی های قبلی و جدیدتر را بهتر اجرا کند.

اطلاعاتی که سازمان FCC منتشر کرده نشانه هایی از عرضه ی مدل های جدید ایکس باکس وان هستند. باید ببینیم در E3 امسال مایکروسافت چه چیزهایی را به نمایش در می آورد. آیا کنسولی جدید مانند پلی استیشن 4.5 را راهی بازار می کند یا حسابی مدل جدید ایکس باکس وان را تغییر می دهد.

 

منبع :

تبلیغات