‫برای تجربه ی نسخه ی آزمایشی بازی DOOM آماده شوید‬

آکاایران: ‫برای تجربه ی نسخه ی آزمایشی بازی DOOM آماده شوید‬

آکاایران: علاقه مندان به قسمت جدید مجموعه بازی های DOOM می توانند نسخه ی آزمایشی سناریوی چندنفره ی این بازی را از امروز روی کنسول های بازی یا کامپیوترهای شخصی دانلود کنند.

به گزارش آکاایران: شرکت Bethesda قول داده که جدیدترین قسمت از مجموعه های DOOM یک عنوان بسیار هیجان انگیز خواهد بود و در مقایسه با سایر بازی های اکشن موجود در بازار حرف های زیادی برای گفتن دارد. شرکت Bethesda برای این که بازی کننده ها بیشتر با این عنوان آشنا شوند، نسخه ی آزمایشی سناریوی چندنفره ی این بازی را در تاریخ 15 آوریل (27 فرودین ماه) عرضه خواهد کرد. البته این نسخه از هم اکنون برای دانلود روی کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی عرضه شده و بازی کننده ها تا تاریخ 27 فروردین ماه فرصت دارند این بازی را دانلود کنند.

البته تریلر جدیدی هم به مناسبت این قسمت عرضه شده و در آن مشخص شد افرادی که این بازی را زودتر دانلود کنند، می توانند از همان لحظه ی به پایان رسیدن دانلود وارد بازی شوند. البته این نسخه ی آزمایشی در اختیار تمام بازی کننده ها قرار می گیرد و برای دانلود آن نیازی به وارد کردن کد نخواهید داشت. در این نسخه دو سناریوی Team Deathmatch و Warpath قرار گرفته است.

استودیوی Bethesda اعلام کرد افرادی که می خواهند بدانند این بازی به چه شکل ساخته شده، بهتر است نسخه ی آزمایشی را تجربه کنند.


منبع :

تبلیغات