‫کمپانی کدمسترز انتشار بازی جدید سازندگان DriveClub را برعهده می گیرد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫کمپانی کدمسترز انتشار بازی جدید سازندگان DriveClub را برعهده می گیرد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫کمپانی کدمسترز انتشار بازی جدید سازندگان DriveClub را برعهده می گیرد‬
,CodeMasters,Driveclub,Evolution Studio,[categoriy]

آکاایران: ‫کمپانی کدمسترز انتشار بازی جدید سازندگان DriveClub را برعهده می گیرد‬

آکاایران: بعد از اعلام تعطیلی Evolution، سازنده عناوین ریسینگ درایوکلاب و موتوراستورم از سوی سونی، سرنوشت این استودیوی خوش نام در هاله ای از ابهام بود تا اینکه ناشر انگلیسی کدمسترز پا پیش گذاشت و Evolution را در مرز نابودی نجات داد.

به گزارش آکاایران: کمپانی کدمسترز یکی از توسعه دهندگان و ناشران قدیمی صنعت بازی های ویدیویی برشمرده می شود که سابقه درخشانی با دو فرنچایز Dirt و Grid از خود به جای گذاشته است. آخرین بازی کمپانی انگلیسی، DiRT Rally بود که در هفته اخیر به سومین بازی پرفروش کشور انگلستان تبدیل شد.

کدمسترز اعلام کرده که Evolution همچنان در قالب یک تیم باقی خواهد ماند و و عنوان ریسنیگ جدیدی با سرمایه گذاری آن ها خواهد ساخت. مدیر عامل کدمسترز نیز به گفته خود می خواهد تا اعضای تیم Evolution همچنان هویت خود را حفظ کرده و در کنار یکدیگر بمانند. وی هم چنین می گوید که کدمسترز تجربیات خود در ساخت عناوین ریسینگ را نیز با تیم Evolution به اشتراک خواهد گذاشت.

به نظر می رسد که استودیوی Evolution هم از همکاری جدید خود با کدمسترز راضی باشد؛ چراکه حالا می تواند با فشار کمتریِ کاری که در آن مهارت دارد را دنبال کند. بدیهی است که تمام عناوین پیشین این استودیو، مانند درایوکلاب و موتوراستورم همچنان در اختیار کمپانی سونی باقی خواهند ماند و حتی این امکان وجود دارد که در آینده، شاهد ساخت دنباله ای بر آن ها باشیم.

منبع :

‫کمپانی کدمسترز انتشار بازی جدید سازندگان DriveClub را برعهده می گیرد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات