‫آیا امسال با Call of Duty به فضا خواهیم رفت؟‬

آکاایران: ‫آیا امسال با Call of Duty به فضا خواهیم رفت؟‬

آکاایران: جای شک و ابهام نیست که امسال هم یک Call of Duty دیگر عرضه می شود و مردم مشتاقانه نسبت به خرید آن اقدام می کنند. اما تا به امروز هنوز Call of Duty 2016 معرفی نشده و ما نمی دانیم که داستان این نسخه از چه قرار است.

به گزارش آکاایران: طبق گزارش های اخیری که از چند منبع گزارش شده اند، امسال با Call of Duty فرای مرزهای زمین و به فضا خواهیم رفت. این عنوان توسط استودیوی Infinity Ward، توسعه دهنده سری Modern Warfare و Ghosts ساخته می شود و به آینده ای دور سفر می کند.

البته پیش از این در سری Black Ops و Advanced Warfare هم آینده را دیده بودیم اما گویا این بار حرف از پنج سال و ده سال نیست، بلکه بسیار جلوتر خواهیم رفت. این اطلاعات را Shinobi602، کاربر NeoGAF اعلام کرده که سابقه درخشانی در لو دادن بازی ها پیش از معرفی دارد.

یوروگیمر هم نیز همزمان اما از منبعی متفاوت این خبر را نقل کرده و می گوید نبردهای فضایی در این نسخه وجود خواهد داشت. استودیو اینفینیتی وارد برای اولین بار در سال 2013 و در عنوان Call of Duty Ghosts، نبردهای فضایی را به نمایش گذاشت اما این نسخه به احتمال فراوان، Ghosts 2 نخواهد بود.

اولین تریلر از گیم پلی این عنوان در E3 امسال و احتمالا در کنفرانس سونی نمایش خواهد داشت اما اکتیویژن حالا اظهار نظری در مورد بازی نمی کند.

منبع :

تبلیغات