‫معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی‬
,دانلود بازی اندروید,معرفی اپلیکیشن اندروید,معرفی بازی اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی‬

آکاایران: پس از مراسم اسکار فضای جالبی در دنیای مجازی شکل گرفت که در آن کاربران شبکه های اجتماعی جوایز این فستیوال را به موضوعات زندگی با چاشنی طنز تلخ ارتباط می دادند. به عنوان نمونه اگر بخواهیم اسکار بدترین بحث در دید و بازدیدهای نوروزی را مشخص کنیم بدون شک سیاست با اختلاف گوی را از رقبا خواهد ربود.

به گزارش آکاایران: البته این نوع گفت و گوهای چالشی تنها به ایام تعطیلات محدود نبوده و متاسفانه در دورهمی های دیگر نیز مشهود است. در معرفی اپلیکیشن موبایل امروز می خواهیم به عنوانی بپردازیم که از ویژگی مورد بحث به عنوان برگ برنده خود استفاده نموده. اگر دوست دارید بدانید چگونه این اتفاق افتاده پس تا پایان با معرفی مهمان اصغرآقا همراه ما باشید.

اما قبل از پرداختن به این موضوع بیایید ابتدا پیرامون هدف اصلی بازی صحبت کنیم. شخصیت اصلی و پرخور داستان ما با خانواده به منزل یکی از آشنایان رفته و پس از طی فرآیندهای روبوسی و احوال پرسی، که البته در بازی نشان داده نمی شود و حدس ماست، چشمش به خوراکی های خانه می افتد.

,دانلود بازی اندروید,معرفی اپلیکیشن اندروید,معرفی بازی اندروید,[categoriy]
,دانلود بازی اندروید,معرفی اپلیکیشن اندروید,معرفی بازی اندروید,[categoriy]کافه بازار

منبع :

‫معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات