‫نینتندو 80 درصد نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫نینتندو 80 درصد نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫نینتندو 80 درصد نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرد‬
,اخراج,اخراج نیرو,تعدیل نیرو,[categoriy]

آکاایران: ‫نینتندو 80 درصد نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرد‬

آکاایران: نینتندو در آستانه معرفی کنسول جدیدی است و کوچکترین تحرکات آن زیر نظر است. طی آخرین گزارش ها، نینتندو در حدود 80 درصد کل نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرده که در نتیجه 4 سال شکست مداوم مالی در این کشور بوده.

به گزارش آکاایران: با این حال، این اقدام از سوی نینتندو اندکی عجیب به نظر می رسد. در فرهنگ کاری نینتندو، نیروها اهمیت بسیاری دارند و مدیران برای نگه داشتن کارمندان خود هر کاری انجام می دهند. برای مثال، ساتورو ایواتای فقید، چند سال پیش با کاهش حقوق خود و دیگر مدیران، به حداقل میزان لازم، سعی در حفظ نیروهای خود داشت.

اما عملکرد ضعیف نینتندو کره هیچگونه قابل توجیح نیست و داشتن این تعداد نیروی کار، چیزی جز ضرر و زیان مالی برای ژاپنی ها به همراه نداشته است. بنابراین از 60 کارمند، 60 نفر اخراج شده اند و ده نفر باقی مانده به فعالیت خود ادامه می دهند.

فوکودا هیرویوکی همچنان مدیرعامل نینتندو کره باقی می ماند اما این ده نفر به ساختمان کوچکتری منتقل می شوند. چندی پیش نیز سونی و مایکروسافت با بستن استودیوهای Evolution و Lionhead، به فعالیت بخش های زیان ده خود پایان دادند.


منبع :

‫نینتندو 80 درصد نیروی کار خود در کره جنوبی را اخراج کرد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات