‫استراتژی به سبک سگا؛ معرفی بازی Total War Battles: KINGDOM‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫استراتژی به سبک سگا؛ معرفی بازی Total War Battles: KINGDOM‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫استراتژی به سبک سگا؛ معرفی بازی Total War Battles: KINGDOM‬
,Total War Battles: KINGDOM,بازی های استراتژی,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫استراتژی به سبک سگا؛ معرفی بازی Total War Battles: KINGDOM‬

آکاایران: برای دوستداران بازی های استراتژیک، Total War نام آشنایی است؛ فرنچایزی قدیمی و ریشه دار که حدودا 16 سال پیش با عنوان Shogun: Total War کار خود را آغاز کرد و با عنوان Rome: Total War به اوج شهرت و محبوبیت رسید.

به گزارش آکاایران: ناشر فعلی سری بازی های Total War یعنی سگا، پس از مدت ها جدیدترین نسخه از این بازی استراتژیک را برای پلتفرم موبایل هم منتشر کرده تا عملکردش را در ساخت عناوینی به غیر از سونیک هم بتوانیم ارزیابی کنیم.

اگر به عملکرد سگا در ساخت Total War Battles: KINGDOM شک دارید، بد نیست بدانید که بازی هم اکنون در فهرست منتخب دبیران آیتونز قرار گرفته و در گوگل پلی نیز با کسب میانگین امتیاز 4.1 با استقبال بسیار خوبی از کاربران اندروید مواجه شده.

,Total War Battles: KINGDOM,بازی های استراتژی,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]استیم
 • اپ استور
 • گوگل پلی
 • لینک کمکی (اندروید)
 • منبع :

  ‫استراتژی به سبک سگا؛ معرفی بازی Total War Battles: KINGDOM‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

  اخبار اکاایران

  اخرین مطالب آکاایران

  تبلیغات