‫گزارش ها حکایت از ساخت نسخه بعدی GTA در توکیو دارند‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫گزارش ها حکایت از ساخت نسخه بعدی GTA در توکیو دارند‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫گزارش ها حکایت از ساخت نسخه بعدی GTA در توکیو دارند‬
,Grand Theft Auto 6GTA,GTA 6,GTA: Tokyo,[categoriy]

آکاایران: ‫گزارش ها حکایت از ساخت نسخه بعدی GTA در توکیو دارند‬

آکاایران: منبعی نزدیک به وبسایت تِک اینسایدر اعلام داشته که شرکت راک استار گیمز قصد دارد یک بازی کامل از سری Grand Theft Auto را با محوریت شهر توکیو بسازد و حتی پیش از این یک تیم تحقیقاتی هم به ژاپن فرستاده بوده تا توکیو را بررسی کنند.

به گزارش آکاایران: این سفر تحقیقاتی، شامل عکس برداری، صحبت با محلی ها و به طور کلی کسب آگاهی بوده و زمانی که GTA III و Vice City ساخته شدند، انجام پذیرفته است. با وجود اینکه راک استار علاقه بسیاری در ساخت یک نسخه از GTA واقع در توکیو داشته اما این ایده سال ها به تعویق افتاده تا به امروز رسیده و دوباره مطرح شده است.

در هر صورت، اگر نگاهی به زمان بندی راک استار طی یک دهه گذشته بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که امسال نوبت عرضه یک عنوان بزرگ دیگر است. سال 2008 داستان نیکو بلیک را در GTA IV دنبال کردیم و دو سال بعد با جان مارستون پا به غرب وحشی گذاشتیم و در نهایت سال 2013 بود که GTA V عرضه شد. حالا در سال 2016 هستیم و راک استار هنوز هیچ بازی بزرگی نمایش نداده (در این میان Max Payne 3 و L.A. Noire نیز عرضه شدند) ولی وعده حضور در E3 امسال را که اواخر خرداد ماه برگزار می شود را داده اند.

از زمان عرضه Grand Theft Auto V در سال 2013، راک استار تمرکز بسیاری روی ارائه بازی برای پلتفرم های متعدد داشته و بخش GTA Online نیز به یکی از منابع کسب درآمد تبدیل شده. به همین دلیل است که از آن زمان تاکنون، راک استار هیچ بازی جدیدی منتشر نکرده. سرنوشت بازی Agent که سال 2007 در کنفرانس E3 برای پلی استیشن 3 نیز معرفی شد هنوز مبهم است.

منبع :

‫گزارش ها حکایت از ساخت نسخه بعدی GTA در توکیو دارند‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات