در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تصاویر لو رفته از کنترلر Nintendo NX تقلبی بودند‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫تصاویر لو رفته از کنترلر Nintendo NX تقلبی بودند‬
‫تصاویر لو رفته از کنترلر Nintendo NX تقلبی بودند‬

آکاایران: ‫تصاویر لو رفته از کنترلر Nintendo NX تقلبی بودند‬

آکاایران: چند روز پیش، تصاویری منتشر شد که بسیاری گمان بردند مربوط به کنسول جدید نینتندو است اما روز گذشته، سازنده این قطعه با انتشار ویدیویی، تقلبی بودن آن را فاش کرد و شیوه ساخت دستگاه را از ابتدا تا انتها به نمایش گذاشت.

به گزارش آکاایران: Frank Sandqvist، سازنده این کنترلر می گوید که دستگاه را بر اساس تصویر اولی که منتشر شده بود ساخته است و آن تصویر هم چیزی نبوده جز یک طراحی با فوتوشاپ. گرچه آن تصویر شفافیت بالایی نداشت اما آنچه که فرانک ساخته بود، جای تردید را از بین برد.

وی حتی به پتنت های نینتندو در این رابطه هم اشاره کرده و می گوید که شباهت کلی بین پتنت ها و آنچه که ساخته وجود دارد اما برخی جزئیات از قلم افتاده اند. با این حساب، باید چند ماه دیگر صبر کنیم و ببینیم نینتندو چه در چنته دارد.

در انتها می توانید ویدیوی عذرخواهی وی و همچنین نحوه ساخت این کنترلر تقلبی را تماشا کنید:

مشاهده کلیپ از آپارت

منبع :

‫تصاویر لو رفته از کنترلر Nintendo NX تقلبی بودند‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات