‫جان کارمک، موسس id Software جایزه «انجمن BAFTA» را دریافت می کند‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫جان کارمک، موسس id Software جایزه «انجمن BAFTA» را دریافت می کند‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫جان کارمک، موسس id Software جایزه «انجمن BAFTA» را دریافت می کند‬
,BAFTA Game Awards,Id Software,Oculus VR,[categoriy]

آکاایران: ‫جان کارمک، موسس id Software جایزه «انجمن BAFTA» را دریافت می کند‬

آکاایران: جان کارمک، یکی از موسسین استودیوی مطرح id Software و نیز مدیر بخش تکنولوژی هدست واقعیت مجازی آکیلس قرار است در ماه آینده جایزه «انجمن BAFTA» را در مراسم اهدای جوایز بازی های آکادمی بریتانیا دریافت کند.

به گزارش آکاایران: این جایزه که هر سال به شخصی متفاوت تعلق می گیرد، ارزشمندترین جایزه ایست که می توان در مراسم BAFTA دریافت کرد و نشان دهنده سال ها فعالیت هنری در زمینه های بازی، فیلم و یا تلویزیون به شمار می رود.

مراسم اهدای جوایز بازی های آکادمی بریتانیا که با نام BAFTA Game Awards نیز شناخته می شود، قرار است در روز 7 آپریل (19 فروردین) به نمایش درآید و دارا اُبراین، در نقش مجری مراسم ظاهر خواهد شد. لازم به ذکر است این مراسم از طریق وب سایت Twitch قابل مشاهده خواهد بود.

چندی پیش، لیست نامزدهای مراسم BAFTA Game Awards منتشر شد و بازی های The Witcher 3 ،Fallout 4 ،Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ،Life is Strange ،Rocket League و Everybody’s Gone to the Rapture برای دریافت جایزه ارزشمند «بهترین بازی سال» با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

منبع :

‫جان کارمک، موسس id Software جایزه «انجمن BAFTA» را دریافت می کند‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات