‫بازگشت گودزیلا؛ معرفی بازی Smashy City‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازگشت گودزیلا؛ معرفی بازی Smashy City‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازگشت گودزیلا؛ معرفی بازی Smashy City‬
,Smashy City,بازی های اکشن,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫بازگشت گودزیلا؛ معرفی بازی Smashy City‬

آکاایران: فرمول بازیسازی موفق و امتحان پس داده Smashy Road: Wanted باعث شده تا استودیوی AceViral هم به فکر ساخت عنوان مشابهی بیفتد. Smashy City تقریبا همان Smashy Road است با این تفاوت که حالا به جای کنترل وسایل نقلیه، باید کنترل یک هیولای گردن کلفت را در یک شهر پیکسلی در دست بگیرید و تا می توانید در آن خرابی به بار بیاورید.

به گزارش آکاایران: خرد کردن آسمان خراش ها، له کردن تانک های نظامی و منفجر کردن ماشین های پلیس کارهایی است که می توانید در این بازی انجام دهید، البته به شرط آنکه توانایی فرار از خرابی که به بار آورده اید را هم داشته باشید!

,Smashy City,بازی های اکشن,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]کلاسیک Rampage خواهد انداخت که زمانی انتخاب اول گیمرها در دستگاه های آرکید محسوب می شد. کینگ کونگ، گودزیلا، و چند هیولای پیکسلی دیگر می توانند قهرمان شما در بازی باشند که هر کدام قدرت های متفاوتی دارند.

البته تمام هیولاها از ابتدای بازی آزاد نیستند، بلکه باید کارتان را با یک هیولای کوچک شروع کنید و با جمع آوری امتیاز و سکه، به وحشی ترین و قدرتمندترین ها برسید.

,Smashy City,بازی های اکشن,دانلود اپلیکیشن اندروید,[categoriy]اپ استور
 • گوگل پلی
 • لینک کمکی (اندروید)
 • منبع :

  ‫بازگشت گودزیلا؛ معرفی بازی Smashy City‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  219,000
  120,000
  75,000

  پدال بین به همراه برس 5 لیتری

  75,00075,000
  تبلیغات