اخبار اکاایران

‫نیمی از تمام درآمد بازی های موبایل از ۰.۱۹ درصد گیمرها تامین می گردد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫نیمی از تمام درآمد بازی های موبایل از ۰.۱۹ درصد گیمرها تامین می گردد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫نیمی از تمام درآمد بازی های موبایل از ۰.۱۹ درصد گیمرها تامین می گردد‬
,بازی رایگان,بازی مجانی,[categoriy]

آکاایران: ‫نیمی از تمام درآمد بازی های موبایل از ۰.۱۹ درصد گیمرها تامین می گردد‬

آکاایران: بررسی های موسسه Swrve نشان می دهد نیمی از درآمد بازی های رایگان موجود در بازار، از طریق تنها ۰.۱۹ درصد بازی کنندگان تامین می گردد. از سوی دیگر پیشبینی می شود تا پایان سال ۲۰۱۶ درآمد خریدهای درون برنامه ای بازی های رایگان به حدود ۱.۹ میلیارد دلار برسد، بر همین اساس می توان گفت که حدود ۹۰۰ میلیون دلار از این مقدار به تنها ۱ درصد از کاربران مربوط خواهد بود.

به گزارش آکاایران: علاوه بر این جالب است بدانید که بر اساس همین تحقیق، ۵۹ درصد از خریدهای درون برنامه ای در همان روز نخست نصب اپلیکیشن های بازی توسط کاربران انجام می گیرد، در نتیجه اولین روز استفاده حدود ۵۵.۵ درصد از تمام رقم فروش هر بازی را تشکیل می دهد و از این نظر، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تحقیق مورد بحث همچنین اشاره دارد که ۵۶ درصد از چنین کاربرانی، در طول ۲ هفته پس از نصب نیز یک خرید دیگر درون برنامه ای انجام خواهند داد، اما در نهایت این خرید های روز نخست است که میزان موفقیت و درآمد هر اپلیکیشن بازی رایگان را مشخص خواهد کرد.

علاوه بر این لازم است بدانید که بر اساس نتایج این تحقیق، احتمال انجام خریدهای درون برنامه ای در روز دوم به ۱۴ و روز سوم به تنها ۴.۵ درصد می رسد و این ۳ روز در مجموع ۷۰ درصد از تمام درآمد هر بازی را تشکیل خواهند داد.

به عبارت دیگر می توان گفت بازی های رایگان درآمدی از اکثر قریب به اتفاق کاربران کسب نمی کنند، اما ۱.۹ درصد باقی مانده به طور متوسط با انجام ۱.۸ خرید در هر ماه، به طور میانگین ۲۴.۶۶ دلار در هر ماه برای سازندگان بازی درآمدزایی خواهند کرد.

منبع :

‫نیمی از تمام درآمد بازی های موبایل از ۰.۱۹ درصد گیمرها تامین می گردد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات