loading...
‫سونی استودیوی سازنده بازی Driveclub را تعطیل کرد‬

آکاایران: ‫سونی استودیوی سازنده بازی Driveclub را تعطیل کرد‬

آکاایران: کمپانی سونی به تازگی تایید کرده که استودیوی Evoultion، سازنده عناوینی چون Driveclub و Motorstorm برای همیشه تعطیل شده است. ژاپنی ها گفته اند که اخیرا، عملکرد استودیوهای داخلی خود را مورد بررسی قرار داده اند تا مطمئن شوند «چشم انداز رقابتی و تولید عناوین باکیفیت» کماکان ادامه دارد. در همین راستا، استودیوی Evolution ظاهرا عملکرد مد نظر سونی را به نمایش نگذاشته که به تعطیلی آن منجر شده.

به گزارش آکاایران: سونی در بیانیه خود آورده که:

ما می پذیریم که تصمیم اخیرمان، به بهای از دست دادن برخی از کارکنان خبره تمام خواهد شد اما با تمرکز روی استودیوهایی که پروژه هایی هیجان انگیز در دست کار دارند، معتقدیم که به جایگاهی قدرتمندتر دست پیدا می کنیم و می توانیم بهترین محتویات ممکن با بالاترین کیفیت را برای مخاطبان تولید نماییم.

هنوز مشخص نیست که بعد از تعطیلی Evolution، چه آینده ای در انتظار آخرین بازی استودیو، یعنی Driveclub است. چند ساعت پیش، پاول راستچینسکی، کارگردان بازی مجموعه ای اسکرین شات های تهیه از سوی طرفداران Driveclub را بازنشر کرد اما صحبتی درباره برنامه های آتی به میان نیاورد. بازی Driveclub تا همین اخیرا، دائما با محتویات جدید بروزرسانی می شد و Evolution کار روی ورژن واقعیت مجازی بازی را نیز آغاز کرده بود.


منبع :

تبلیغات