‫مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در کامپیوتر‬

آکاایران: ‫مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در کامپیوتر‬

آکاایران: علاقمندان به بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می‌توانند از یکم سپتامبر به دریافت این بازی در هر دو نسخه‌ی قابل اجرا در کامپیوتر و کنسول، اقدام کنند. اما نیازمندی‌های نصب این بازی چه می‌باشد؟

به گزارش آکاایران: بر اساس پست منتشر شده از رابرت پیلر از مجموعه‌ی Konami، مشخصات سخت‌افزاری مورد نیاز برای این بازی مشخص شده است. گیمرها نیاز به پردازنده‌های Intel Core i5-4660 در کلاک 3.4GHz یا بهتر دارند. آنها همچنین نیاز به حداقل چهار گیگابایت رم، یک پردازنده گرافیکی GTX 650 انویدیا جیفورس به همراه دو گیگابایت VRAM یا بهتر، و 28 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارند.

‫مشخصات سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در کامپیوتر‬

به عنوان مشخصات توصیه شده، Konami از پردازنده‌ی Intel Core i7-4790 با کلاک 3.6 گیگاهرتز یا بالاتر، نام برده است. همچنین به گیمرها توصیه شده که دستگاهی با هشت گیگابایت رم و پردازنده‌ی گرافیکی GTX 760 انویدیا جیفورس و یا بالاتر برای اجرای این بازی مناسب‌تر است. هر دو مشخصات حداقلی و توصیه شده، نیاز به اجرای ویندوز 64 بیتی 7 یا بالاتر دارند، البته هنوز پشتیبانی از ویندوز 10 اعلام نشده است.

بیشتر ویژگی‌های مورد نیاز این نسخه از بازی مشابه نسخه‌ی Ground Zeroes سال گذشته است، از این رو اگر در اجرای بازی سال گذشته مشکلی نداشتید، می‌توانید Phantom Pain را نیز به خوبی برای سیستم مشابه خود اجرا کنید.

منبع :

تبلیغات