‫با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید‬

آکاایران: ‫با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید‬

آکاایران: اگر از طرفداران بازی موبایل هستید و به سبک بازی‌های استراتژی آنلاین علاقه دارید، با ما همراه باشید تا به شما بازی زیبای War Pirates را معرفی کنیم.

به گزارش آکاایران: بازی زیبای War Pirates در سبک استراتژی آنلاین است که شما را در نقش دزدان دریایی قرار داده و قرار است که در این بازی با ناوگان کشتی خود به جنگ با دشمنان خود بروید. این بازی فوق العاده با این که بصورت ۲ بعدی طراحی شده اما دارای جزئیات بی‌نظیری بوده و به خوبی بر روی تک تک المان‌های آن کار شده است. همچنین یک گیم پلی اعتیاد آور دارد و ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد.

‫با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید‬

ناوگان دزدان دریایی من

در ابتدای بازی برخلاف دیگر بازی‌ها که گیج کننده بوده و هیچ آموزشی در ابتدای بازی ندارند، به شما تک تک گزینه‌های موجود در بازی توضیح داده شده و در مورد نحوه‌ی بازی و گیم پلی آن آموزش داده می‌شود. سپس می‌توانید ناوگان خود را که به دریا ببرید، با دشمنان بجنگید، کشتی‌های جدید خریداری کرده و حتی ناوگان خود را قدرتمندتر نیز کنید. بازی در این‌ نقطه تمام نمی‌شود، بلکه هر کدام از کشتی‌های شما یک ناخدا دارند که آن‌ها نیز داستان مخصوص به خود را داشته و با تکمیل داستان آن‌ها امکانات جدیدی برای شما باز خواهد شد.

‫با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید‬

صحنه ای از نبرد در بازی

در کنار داستان بازی یک دنیای پهناور وجود دارد که می‌توانید به جستجوی گنج‌های پنهان در بازی رفته و یا با دیگر گیمرها به مبارزه پرداخته و حتی با آن‌ها متحد نیز شوید. اگر بازی Clash of Clans شما را خسته کرده و می‌خواهید بازی جدیدی را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما بازی جذاب و مهیج War Pirates است.

دانلود بازی War Pirates از گوگل پلی

در صورتی که دانلود از گوگل پلی برای شما مقدور نیست می توانید از وب سایت های زیر برای تبدیل لینک گوگل پلی به فایل دانلودی مستقیم، کمک بگیرید :

apk-dl | evozi | Apkleecher | downloader-apk

منبع :

تبلیغات