‫آنچارتد ۴ طلایی شد؛ پایانی برای یک دزد را به زودی آغاز خواهید کرد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫آنچارتد ۴ طلایی شد؛ پایانی برای یک دزد را به زودی آغاز خواهید کرد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫آنچارتد ۴ طلایی شد؛ پایانی برای یک دزد را به زودی آغاز خواهید کرد‬
,آنچارتد ۴ ،بازی،,[categoriy]

آکاایران: ‫آنچارتد ۴ طلایی شد؛ پایانی برای یک دزد را به زودی آغاز خواهید کرد‬

آکاایران: به تازگی خبری در فضای مجازی گرار گرفته مبنی بر اینکه آخرین دیسک بازی آنچارتد ۴: پایان یک دزد ( Uncharted 4: A Thief’s End ) آپلود شده است. این یعنی مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده و به زودی باید شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

به گزارش آکاایران: همانطور که در مقدمه خواندید بازی آنچارتد ۴ نیز طلایی شد. در اسفند ماه بود که استدیوی سازنده‌ی بازی، Naughty Dog، اعلام کرد که عرضه‌ی بازی برای دو هفته به تاخیر افتاده تا کارهای نهایی برای تکمیل بازی صورت گیرد.

همچنین گفته شد که قرار است در اواخر ماه مارس بازی آماده شده و در نهایت شاهد عرضه باشیم که گویا استدیوی سازنده‌ی بازی به قول خود وفا کرده است. این باز که در E3 سال ۲۰۱۴ معرفی شد تا برای سال ۲۰۱۵ عرضه شود، به‌ خاطر ترک کردن کارگردانان بازی به نام Amy Henning و Justin Richmond، استدیوی سازنده مجبور شد تا بازی را از ابتدا نوشته و یک تاخیر نسبتا طولانی را شاهد باشیم.

این بازی قرار بود تا در به ۲۶ آوریل (هفتم اردیبهشت) عرضه شود، اما سونی اعلام کرد که بازی دوباره با تاخیر موجه شده و زمان عرضه‌ی بازی به ۱۰ مه (۲۱ اردیبهشت) تغییر یافت. با این حساب تنها دو ماه باقی مانده تا بتوان این بازی زیبا را تجربه کرد.

بازی آنچارتد ۴: پایان یک دزد ( Uncharted 4: A Thief’s End ) قرار است به صورت انحصاری برای کنسول خانگی PS4 عرضه شود.

منبع :

‫آنچارتد ۴ طلایی شد؛ پایانی برای یک دزد را به زودی آغاز خواهید کرد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات