‫ربات کوچک Mee S ، تبلت و گوشی هوشمند شما را تمیز می کند!‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫ربات کوچک Mee S ، تبلت و گوشی هوشمند شما را تمیز می کند!‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: ‫ربات کوچک Mee S ، تبلت و گوشی هوشمند شما را تمیز می کند!‬

آکاایران: شرکت اسباب بازی سازی ژاپنی Takara Tomy از لوازم جانبی غیر ضروری ربات کوچکی ساخت که قادر است تبلت و گوشی هوشمند شما را تمیز کند. این ربات دو پد تمیز کننده چرخان دارد که سطوح را از چربی ، اثر انگشت و گرد و غبار پاک می کند، از باتری با سایز AAاستفاده می کند و این ربات وقتی به لبه ی دستگاه رسید می چرخد و مسیر خود را عوض می کند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: در سال 1986 این شرکت ربات تمیزکننده ای با نام SO-G یا Dustbot طراحی کرد که قادر بود کمی به اطراف بچرخد و کف زمین را تمیز کند. این ربات ظاهر زیبایی داشت اما بیش از حد کوچک و کم سرعت بود بنابراین برای تمیز کردن یک اتاق گزینه مناسبی به شمار نمی رفت.

,[categoriy]
,[categoriy]

ربات Mee S با قطر 2.75 اینچ (7 سانتی متر) ، می تواند گوشی هوشمند را در حدود 4 دقیقه و تبلت را در 8 دقیقه تمیز کند...که اگر با دست انجام شود تنها چند ثانیه طول می کشد.

این ربات با رنگ های مختلفی از جمله سفید، صورتی، نارنجی، آبی و با قیمت 16.85 دلار آمریکا روانه بازار شده است.

منبع :

‫ربات کوچک Mee S ، تبلت و گوشی هوشمند شما را تمیز می کند!‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات