‫اشکال Tiggly بازی کودکان گذشته را به Ipad آورد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫اشکال Tiggly بازی کودکان گذشته را به Ipad آورد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫اشکال Tiggly بازی کودکان گذشته را به Ipad آورد‬
,[categoriy]

آکاایران: ‫اشکال Tiggly بازی کودکان گذشته را به Ipad آورد‬

آکاایران: کودکان عاشق بازی کردن با اشکال هستند اما در حالیکه نسل گذشته، با اشکال و پازل های چوبی بازی می کردند، کودکان امروز می توانند جایگزین آیپدی آن را داشته باشند.اشکال Tiggly، مجموعه ای از 4شکل اسباب بازی است که به وسیله ی یک سری برنامه های سفارشی با صفحه نمایش Ipad ارتباط برقرار می کند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: درحالی که برای اولین بار نیست که در ipad اسباب بازی های فیزیکی می بینیم، اما اشکال Tiggly به خوبی ترکیب تجربه ی لمسی از اسباب بازی های واقعی با صفحه نمایش ipad را ارائه می دهد. این ایده را Steve Miller برای فرزندانش طراحی کرده است.

از ویژگی های اشکال چهارگانه ی Tiggly (مربع،مثلث،دایره و ستاره) روکش نرم و پلاستیکی و نقاط لمس سیلیکونی آن است که امنیت کودکان و ipad شما را تامین می کند. هنگامی که اشکال روی صفحه ی ipad قرار داده می شود، برنامه ها نقاط لمس را تشخیص میدهند و اشکال متناظر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند و به دلیل توخالی بودن اشکال، دیدن صفحه نیز امکان پذیر است.

,[categoriy]

سه برنامه ی رایگان ipad برای استفاده از این اشکال وجود دارد. مسابقه ی Tiggly کودکان را به قرار دادن شکل های درست روی صفحه وادار می کند و با صدا و انیمیشن به آن ها جایزه می دهد. نقاشی Tiggly به کاربران اجازه ی نقاشی و ساخت نشان های مختلف با اشکال را میدهد که قابل ذخیره کردن نیز می باشند. Tiggly Safari نیز مجموعه ای از پازل های مختلف از 16 حیوان است که به وسیله ی شکل های فیزیکی و با خلاقیت کودکان ساخته می شوند. (مانند ستاره برای یال شیر و دایره برای صورتش)

,[categoriy]
,[categoriy]

اشکال Tiggly در آمریکا به صورت آنلاین با قیمت 30$ در دسترس است (مجموعه ای شامل 4شکل فیزیکی و برنامه های کاربردی رایگان) و انتظار می رود که تا ماه می به بازار عرضه شود.

منبع :

‫اشکال Tiggly بازی کودکان گذشته را به Ipad آورد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات